• + 90 216 387 46 64
 • info@metpordekor.com

Strafor İç Cephe Duvar Kaplama Modelleri

Strafor İç Cephe Duvar Kaplama Modelleri

 • Metpor

  Metpor

  info@metpordekor.com

  Okunma Sayısı : 2249

Strafor İç Cephe Duvar Kaplama Modelleri

  Strafor İç Cephe Duvar Kaplama Modelleri

  Evinize sıkıldığınız sıradan duvarlarınızdan kurtulmak istiyorsanız o zaman farklı alternatifleri denemenizin zamanı gelmiştir. Strafor duvar kaplama modelleri ile artık bu mümkün. Duvarınızı evinizin dekoruna uygun bir hale dönüştürerek olduğundan çok farklı bir kimliğe büründürebilmeniz mümkün. yapılacak işlem ise oldukça basittir. Strafor uygulanması kolay bir malzeme olmasının yanı sıra dayanıklılığı da yüksektir. Bunun için dekoratif olarak tercih edilebilir. Duvarınızda olmasını istediğiniz bir desen ya da farklı bir uygulamayı strafor ürünleriyle çok basit bir şekilde yapabilirsiniz. Eskiden bu tür uygulamalar yalnızca ofis ya da mağaza gibi dekorasyona önem verilen alanlarda tercih edilirken bugün evlerde de rahatlıkla uygulanabiliyor. Bu sayede evinizin duvarları sıradan olmanın da üzerine çıkıyor. Metpor Söve & Mantolama strafor duvar paneli anadolu yakasında imalatını yapmaktadır.

  Anadolu Yakası Strafor Duvar Paneli İmalatı 

  Strafor İç Cephe Duvar Kaplama Modelleri

  Kaplama denildiğinde ilk olarak aklınıza mantolama geldiğini biliyoruz lakin strafor iç cephe duvar kaplama modelleri ile birlikte içerinin dekorasyonuna farklı bir renk kazandırılabiliyor. İç mimaride yapılan bir takım uygulamalar ve yöntemler straforunda artık evimizin içinde de etkin bir şekilde kullanılmasını sağlamış oldu. Strafor malzemesi kullanılarak aynı zamanda ısı tasarrufu da sağlanmış oluyor. Bu da her iki avantajın bir arada tamamlanmış olması demek. Evinize yaptıracağınız duvar kaplamasıyla birlikte duvarınız hem pürüzsüz bir hale dönüşüyor hem dekor anlamında farklılığınızı hissettiriyor.

  İstanbul Strafor Duvar Kaplama Modelleri 

  Strafor Dekoratif İç Cephe Duvar Kaplama Panelleri ve Modelleri

  Strafor dekoratif iç cephe duvar kaplama panelleri ve modelleri piyasada farklı firmalar tarafından satışa sunulmuş durumda ancak burada önemli olan konu sizin hangi firmanın kaliteli ürününü seçeceğiniz ve uygulanacağı ile alakalıdır. Metpor olarak biz ürünlerimizin hepsinde garanti ve kaliteyi siz değerli müşterilerimize sunarız.

  Dekoratif İç Cephe Duvar Kaplama Panelleri ve Modelleri 

  logo

  Metpor Dekor farklı modeller ve seçeneklerle başta İstanbul olmak üzere tüm ülkemize hizmet vermektelerdir

  info@metpordekor.com
  Telefon: + 90 216 387 46 64
  FAX: + 90 216 517 84 33
  GSM: + 90 532 697 15 47
  Petrol İş Mahallesi Levent Sokak
  No : 13/1 Kartal / İstanbul.

  2005 - 2019 MT Web Team - Metpor Söve&Mantolama Ürünleri - Metpordekor.com

  Metpordekor.com Mobilde
  mailform