• info@metpordekor.com
 • SSS

Duvar Dekorasyon Fikirleri ve Strafor Duvar Panelleri Metpor'da

 • Ana Sayfa
 • Blog
 • Strafor Duvar Paneli, Duvar Dekorasyonu Fikirleri

Strafor Duvar Paneli, Duvar Dekorasyonu Fikirleri

 • Metpor

  Metpor

  info@metpordekor.com

  Okunma Sayısı : 45 842

Strafor Duvar Paneli, Duvar Dekorasyonu Fikirleri

  Strafor Duvar Paneli & Duvar Dekorasyon Fikirleri

  Duvar Paneli Modelleri
  Hayatı daha renkli yaşamayı seven insanlar olarak artık mekanlarımıza verdiğimiz önemi daha da yükseltiyoruz. Bunun içinde pek çoğumuz işe duvarları yenilemekle başlıyor. Duvarları yenilemek derken ise var olan duvarın yıkılarak ortadan kaldırılması ya da farklı bir renge boyanması demek değildir. Duvar paneli modelleri ile birlikte duvarın farklı bir kimliğe bürünmesi sağlanıyor. Tamamen tasarıma yönelik olarak geliştirilmiş bu ürünlerin güzel görüntüsünün yanı sıra enerji tasarrufu amacıyla da kullanıldığı biliniyor. Bunun için artık pek çok mekanlarda hatta yapıların inşa aşamasındayken tercih ediliyor. strafor duvar paneli kullananlar bizlere yaptıkları geri bildirimlerde ürünlerinden çok memnun olduklarını belirtmekteler.

  • İç Cephe Strafor (Köpük) Duvar Panelleri
  • Dış Cephe Strafor Duvar Panelleri

  Olarak ikiye ayrılır. Strafor duvar paneli şık bir görünüm sağlayan, bulunduğu mekanda tasarım kalitesini arttıran uzun ömürlü dekorasyon malzemeleridir. Bu malzemeler nemden ve sudan etkilenmemektedir. Dolayısıyla banyo, tuvalet veya rutubete maruz kalan yerlerde kullanılabilmektedir. Oturumlar üzerine boya sürülerek renklerini değiştirmeye uygun yapıdadırlar. Bir Hayli çeşit renk ve modeli olduğu gibi taş, ahşap ve tuğla alternatifleri en çok seçim edilen oturum modelleridir.

  Strafor Duvar Paneli Hakkında Faydalı Bilgiler 

  İç Cephe Duvar Panelleri ve Ev Dekorasyonu Fikirleri

  Tüm iç mekan duvar dekorasyonu veya binaların dış cephe dekorasyon projelerinde kullanabileceğiniz bu ürün "dekoratif duvar kaplama" amaçlı olarak iç ve dış mekanlarınız da "dekoratif duvar panelleri" olarak kullanılmaktadır. Tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Güzellik Merkezi, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur.
  Salonlar, cafeler, restaurantlar, ofisler, showroomlar gibi ticari alanların yanı sıra, evlerde oturma odalarında, salonlarda, tv arkası ünitelerde, banyolarda, mutfaklarda vb. bir çok alanda kullanılabilme yeteneğine sahiptir. Metpor Trendwall duvar panelleri görsel zerafeti ve şıklığının yanı sıra yüksek derecede ısı yalıtım özelliği taşıyarak, iç cephe mantolama uygulamaları için de tamamlayıcı bir öğedir. Trendwall "duvar kaplama malzemeleri", strafor duvar paneli konya, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana gibi illerimizin yanı sıra, Türkiye'nin bütün bölgelerinde ve şehirlerinde kullanılmaktadır.

  Metpor Trendwall duvar panelleri yüksek ısıya karşı mukavemet sağlar bu nedenle mutfaklarda ocak arkasında rahatlıkla kulanılır.
  yüksek kaplama kalitesi sayesinde Banyo, WC gibi ıslak hacimlerde rahatlıkla kullanılır. Yüzeyinde solma, erime, akma, deforme olma gibi olumsuz sonuçlar doğurmaz. Strafor duvar paneli en ucuz fiyatlarla Metpor Trendwall ürünleri ile artık evlerinizin çehresini değiştiriyor.
  Strafor Duvar Paneli Kaplamaları Hakkında Faydalı Bilgiler 

  Duvar paneli ile "duvar dekorasyonu" denildiğinde belki aklınıza bu konuda bir şey gelmeyecek ve dekoratif bir ürün gibi algılayacaksınız ancak, duvar paneli aslında herkesin bildiği ısı ve ses yalıtımı şeklinde tanımlanmaktadır. Strafor duvar panelleri malzemelerinin şık bir görüntüsü vardır ve dışarıdan bakıldığında ise bu şıklığını gözünüzle fark edersiniz.

  Özellikle ısı yalıtımını tam olarak sağlayabilme özelliği sayesinde de diğer çözümlere göre daha uygun olarak tercih edilirler. Duvar panellerinin kalınlıkları 2 cm şeklinde olur ve çeşitli ebatları vardır. Bu ebatlar 120 x 50 cm ile 100 x 50 cm şeklinde değişebilir. Strafor duvar paneli ağırlığına baktığımız zaman ise 300 gram şeklindedir. Strafor duvar kaplama ürünlerimiz, taş desenli strafor duvar paneli, mermer desenli, ahşap desenli, brüt beton görünümlü, tuğla desenli olamasının yanı sıra, özel tasarım resimli strafor duvar paneli modelleri imalatı yaptırmanız da mümkündür.

  Strafor Duvar Kaplama Panelleri Hakkında Faydalı BilgilerMetpor Trendwall Strafor Duvar Panelleri

  Mutfaklarda; Gerek mutfak duvarları gerek mutfak tezgahlarında set arkası duvarlarda kaplama olarak rahatlıkla kullanılır.
  ısıdan, sudan sıçrayan yağ zerrelerinden etkilenmez. Kolayca temizlenir. B1 sınıfı alev almaz malzemeden üretimdir.

  Banyolarda; Banyo ve wc duvarlarında ve farklı ıslak hacimlerde rahatlıkla kullanılır. Su, buhar, ısı ve nemden etkilenmez.

  Hamam, Sauna gibi yüksek buhar, Isı ve nem bulanan tüm mekanlarda,

  İç mekanlarda Cafelerde, restaurantlarda, Otel lobi ve odalarında,

  Mağaza ve showroomlarda,

  Avmlerde, bütün duvarlarda,

  İç cephe duvarlarının tümünde görsellik aynı zamanda yüksek oradanda ısı yalıtımı sağlar.

  "Ev Dekorasyonu" için Salon oturma odası, yatak odası, "TV arkası ünitesi duvar kaplaması" gibi tüm ünitelerde,

  Trendwall duvar kaplamaları Metpor ayrıcalığıyla en ucuz strafor duvar kaplama seçeneklerindendir. 3d strafor duvar paneli ankara, İstanbul ve İzmir şehirlerinmizde oldukça ilgi gören ürünlerdir.

  • Dış cephede dekoratif amaçlı ve mantolama özellikli olarak,
  • Fugalı Kaplama
  • Yalı Baskı Kaplama
  • Ahşap Desenli Dış Cephe Kaplaması
  • Mermer Görünümlü Cephe Kaplaması
  • Betopan Görünümlü Dış Cephe Kaplaması
  • Brüt Beton Görünümlü Duvar Kaplaması

  olarak üretilir. %35 - %55 arası ısı yalıtımı sağlar. Dış cephe kaplamalarında gerçek doku ve baskı sadece METPOR ürünlerinde mevcuttur. Metpor klasik duvar kaplama değil, yüksek teknolojili duvar kaplama ve UV baskı çözümleri ile "ev dekorasyonu" yapma sunar.

  Strafor Duvar Paneli Nedir? Nasıl Uygulanır? Faydalı Bilgiler

  Strafor Duvar Paneli Malzemelerinin Avantajları

  + Isıl konfor sağlar.
  + Isı kayıp ve kazançlarının azaltılmasına katkıda bulunur.
  + Yoğuşmanın önlenmesi için faydalıdır.
  + Duvarlarda ısı köprülerinin ortadan kaldırılmasına katkıda bulunur.
  + Duvarlarda rutubet oluşumunun önlenmesi.
  + Yangın koruma performansı ...
  + Gürültünün önlenmesi.
  + Varyantlı desen seçenekleri ile "duvar panelleri" tasarım anlamında zengin seçenekler sunar.
  Metpor "iç mekan strafor duvar panelleri" sayesinde hem dekoratif hemde izolasyon özelliğiyle "kendin yap mantolama" avantajlarından yararlanabilirsiniz.

  Tamamlayıcı bir şekilde çatı ve teraslarda yapılacak su ve ısı yalıtım programları ile iç mekanlardaki havanın verim devamlılığını sağlayarak, bireyler için üstün niteliklere sahip hayat alanları oluşturmaktadır. Bütün bu nedenler tarafında ve meşru bir mecburilik durumuna gelmesi sebepleriyle bir uygulama yapılacaksa tam olarak yapılmalı ve iç cephe mantolama da yapılmalıdır.

  Starfor Duvar Kaplama Panelleri Modelleri ve FiyatlarıEv Dekorasyonunda İç Cephe Strafor Duvar Panelleri Trendwall'da

  "Ev dekorasyonu" üstünde titizlikte durulması gereken konular arasında gözardı edilen "iç cephe mantolama uygulamaları" da var. Her ayrıntıyı incelikle elden geçirilerek meydana görkemli bir yapıt çıkmalıdır. Bunun için çok sayıda etken vardır aslında. Kullanılacak alanda tercih edilen "strafor duvar dekorasyon panelleri" nasıl seçilmesi gerektiği ve hangi malzemenin kullanılması gerektiği doğru analiz edilmelidir. Yapının bütün hatlarında modern bir tasarım mı? yoksa klasik eğilim bir tasarım şekli mi? olacağı netleştikten sonra harekete geçilmelidir. her şeyin daha yolun başında belirlenmiş olması yol haritasında sonradan oluşacak problemlerin önüne geçer. Kapı seçimimden "duvar kaplaması" tercihine kadar her şeyin netleşmiş olması aynı vakitte iç cephe mantolama uygulamasına da sürat kazandırır.

  Duvar Kaplama Paneli Strafor, Köpük

  Desenli Strafor Duvar Kaplama Panelleri

  Duvar panellerini ham maddesi "EPS strafor" malzemelerdir. Bu nedenle "duvar desenleri ve çeşitleri" oldukça fazladır. Desenli strafor duvar kaplama panelleri bunlara örnek olarak gösterilebilmektedir. Bu "duvar kaplamaları" üretimi sırasında ise akrilik esaslı mineral sıva harcı dökülür ve sonrasında kurutma işlemi yapılır. Kurutma işlemi ızgara üzerinde olur ve dizildikten sonra kurutmaya bırakılır. Son işlem ise makinelere alınarak desen ve renk baskının yapılmasıdır. Duvar panellerinin çok fazla kullanım alanı vardır. Strafor duvar panelleri için linke tıklayabilirsiniz.  Tuğla Desenli Strafor Duvar KaplamalarıÖrneğin eviniz, ofisiniz, işyeriniz ya da mağazanız olmakla birlikte kurumsal alanlar içinde "duvar dekorasyonu" için çok rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Bu strafor duvar panellerinin güzel olan taraflarından birisi de ıslak zeminlerde de kullanabiliyor olmanızdır. Örneğin banyo için rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Nem ve rutubetten etkilenmezler. Bunun içinde güvenli bir kullanım imkanı sağlamış olacaktır. Duvar panelleri ve modelleri ile ilgili olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  "Strafor duvar kaplama panelleri", ahşap duvar kaplama, taş duvar kaplama, tuğla duvar kaplama ve beton duvar kaplama olmak üzere çok sayıda seçeneğe dahip malzemelerdir. Doğada bulunan malzemelerden ilham alınarak hazırladığımız strafor duvar panelleri ile naturel ortamın ham halini iç ve dış mekanlarınızın duvarlarına taşımak artık sizlerin elinde. Ayrıca Eps "strafor tavan ve duvar kaplaması" ürünleri mekanlarınıza kimlik kazandıracak.

  Eps köpük duvar kaplama panelleri aynı zamanda ses yalıtımı, ısı yalıtımı ve su yalıtımı sağlama kabiliyetine sahiptir. Ses yalıtımı özelliği ile dışarıdaki gürültüyü duymanızı en aza indirirken, içerideki sesleri de dışarı aktarmaz. "iç cephe yalıtım" özelliği oldukça avantajlı olmanızı sağlar. Özellikle kış aylarında içerideki sıcak havanın dışarı çıkmasını önler. Yaz aylarında ise dışarı bulunan ısıyı içeriye geçirmez.

  Strafor İç Cephe Duvar Kaplama Paneli • Ev Dekorasyon Fikirleri, Strafor Duvar Paneli Ahşap Serisi 100
 • Cafe Duvar Dekorasyon Fikirleri
 • Duvar Kaplama Fikirleri
 • Cafe Dekorasyon Fikirleri
 • Cafe Dekorasyon Fikirleri Modelleri
  Strafor Duvar Paneli, Duvar Dekorasyonu Fikirleri

  Metpor Dekor

  Strafor Duvar Paneli & Duvar Dekorasyon Fikirleri

  Duvar Paneli Modelleri
  Hayatı daha renkli yaşamayı seven insanlar olarak artık mekanlarımıza verdiğimiz önemi daha da yükseltiyoruz. Bunun içinde pek çoğumuz işe duvarları yenilemekle başlıyor. Duvarları yenilemek derken ise var olan duvarın yıkılarak ortadan kaldırılması ya da farklı bir renge boyanması demek değildir. Duvar paneli modelleri ile birlikte duvarın farklı bir kimliğe bürünmesi sağlanıyor. Tamamen tasarıma yönelik olarak geliştirilmiş bu ürünlerin güzel görüntüsünün yanı sıra enerji tasarrufu amacıyla da kullanıldığı biliniyor. Bunun için artık pek çok mekanlarda hatta yapıların inşa aşamasındayken tercih ediliyor. strafor duvar paneli kullananlar bizlere yaptıkları geri bildirimlerde ürünlerinden çok memnun olduklarını belirtmekteler.

  • İç Cephe Strafor (Köpük) Duvar Panelleri
  • Dış Cephe Strafor Duvar Panelleri

  Olarak ikiye ayrılır. Strafor duvar paneli şık bir görünüm sağlayan, bulunduğu mekanda tasarım kalitesini arttıran uzun ömürlü dekorasyon malzemeleridir. Bu malzemeler nemden ve sudan etkilenmemektedir. Dolayısıyla banyo, tuvalet veya rutubete maruz kalan yerlerde kullanılabilmektedir. Oturumlar üzerine boya sürülerek renklerini değiştirmeye uygun yapıdadırlar. Bir Hayli çeşit renk ve modeli olduğu gibi taş, ahşap ve tuğla alternatifleri en çok seçim edilen oturum modelleridir.

  Strafor Duvar Paneli Hakkında Faydalı Bilgiler 

  İç Cephe Duvar Panelleri ve Ev Dekorasyonu Fikirleri

  Tüm iç mekan duvar dekorasyonu veya binaların dış cephe dekorasyon projelerinde kullanabileceğiniz bu ürün "dekoratif duvar kaplama" amaçlı olarak iç ve dış mekanlarınız da "dekoratif duvar panelleri" olarak kullanılmaktadır. Tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Güzellik Merkezi, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur.
  Salonlar, cafeler, restaurantlar, ofisler, showroomlar gibi ticari alanların yanı sıra, evlerde oturma odalarında, salonlarda, tv arkası ünitelerde, banyolarda, mutfaklarda vb. bir çok alanda kullanılabilme yeteneğine sahiptir. Metpor Trendwall duvar panelleri görsel zerafeti ve şıklığının yanı sıra yüksek derecede ısı yalıtım özelliği taşıyarak, iç cephe mantolama uygulamaları için de tamamlayıcı bir öğedir. Trendwall "duvar kaplama malzemeleri", strafor duvar paneli konya, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana gibi illerimizin yanı sıra, Türkiye'nin bütün bölgelerinde ve şehirlerinde kullanılmaktadır.

  Metpor Trendwall duvar panelleri yüksek ısıya karşı mukavemet sağlar bu nedenle mutfaklarda ocak arkasında rahatlıkla kulanılır.
  yüksek kaplama kalitesi sayesinde Banyo, WC gibi ıslak hacimlerde rahatlıkla kullanılır. Yüzeyinde solma, erime, akma, deforme olma gibi olumsuz sonuçlar doğurmaz. Strafor duvar paneli en ucuz fiyatlarla Metpor Trendwall ürünleri ile artık evlerinizin çehresini değiştiriyor.
  Strafor Duvar Paneli Kaplamaları Hakkında Faydalı Bilgiler 

  Duvar paneli ile "duvar dekorasyonu" denildiğinde belki aklınıza bu konuda bir şey gelmeyecek ve dekoratif bir ürün gibi algılayacaksınız ancak, duvar paneli aslında herkesin bildiği ısı ve ses yalıtımı şeklinde tanımlanmaktadır. Strafor duvar panelleri malzemelerinin şık bir görüntüsü vardır ve dışarıdan bakıldığında ise bu şıklığını gözünüzle fark edersiniz.

  Özellikle ısı yalıtımını tam olarak sağlayabilme özelliği sayesinde de diğer çözümlere göre daha uygun olarak tercih edilirler. Duvar panellerinin kalınlıkları 2 cm şeklinde olur ve çeşitli ebatları vardır. Bu ebatlar 120 x 50 cm ile 100 x 50 cm şeklinde değişebilir. Strafor duvar paneli ağırlığına baktığımız zaman ise 300 gram şeklindedir. Strafor duvar kaplama ürünlerimiz, taş desenli strafor duvar paneli, mermer desenli, ahşap desenli, brüt beton görünümlü, tuğla desenli olamasının yanı sıra, özel tasarım resimli strafor duvar paneli modelleri imalatı yaptırmanız da mümkündür.

  Strafor Duvar Kaplama Panelleri Hakkında Faydalı BilgilerMetpor Trendwall Strafor Duvar Panelleri

  Mutfaklarda; Gerek mutfak duvarları gerek mutfak tezgahlarında set arkası duvarlarda kaplama olarak rahatlıkla kullanılır.
  ısıdan, sudan sıçrayan yağ zerrelerinden etkilenmez. Kolayca temizlenir. B1 sınıfı alev almaz malzemeden üretimdir.

  Banyolarda; Banyo ve wc duvarlarında ve farklı ıslak hacimlerde rahatlıkla kullanılır. Su, buhar, ısı ve nemden etkilenmez.

  Hamam, Sauna gibi yüksek buhar, Isı ve nem bulanan tüm mekanlarda,

  İç mekanlarda Cafelerde, restaurantlarda, Otel lobi ve odalarında,

  Mağaza ve showroomlarda,

  Avmlerde, bütün duvarlarda,

  İç cephe duvarlarının tümünde görsellik aynı zamanda yüksek oradanda ısı yalıtımı sağlar.

  "Ev Dekorasyonu" için Salon oturma odası, yatak odası, "TV arkası ünitesi duvar kaplaması" gibi tüm ünitelerde,

  Trendwall duvar kaplamaları Metpor ayrıcalığıyla en ucuz strafor duvar kaplama seçeneklerindendir. 3d strafor duvar paneli ankara, İstanbul ve İzmir şehirlerinmizde oldukça ilgi gören ürünlerdir.

  • Dış cephede dekoratif amaçlı ve mantolama özellikli olarak,
  • Fugalı Kaplama
  • Yalı Baskı Kaplama
  • Ahşap Desenli Dış Cephe Kaplaması
  • Mermer Görünümlü Cephe Kaplaması
  • Betopan Görünümlü Dış Cephe Kaplaması
  • Brüt Beton Görünümlü Duvar Kaplaması

  olarak üretilir. %35 - %55 arası ısı yalıtımı sağlar. Dış cephe kaplamalarında gerçek doku ve baskı sadece METPOR ürünlerinde mevcuttur. Metpor klasik duvar kaplama değil, yüksek teknolojili duvar kaplama ve UV baskı çözümleri ile "ev dekorasyonu" yapma sunar.

  Strafor Duvar Paneli Nedir? Nasıl Uygulanır? Faydalı Bilgiler

  Strafor Duvar Paneli Malzemelerinin Avantajları

  + Isıl konfor sağlar.
  + Isı kayıp ve kazançlarının azaltılmasına katkıda bulunur.
  + Yoğuşmanın önlenmesi için faydalıdır.
  + Duvarlarda ısı köprülerinin ortadan kaldırılmasına katkıda bulunur.
  + Duvarlarda rutubet oluşumunun önlenmesi.
  + Yangın koruma performansı ...
  + Gürültünün önlenmesi.
  + Varyantlı desen seçenekleri ile "duvar panelleri" tasarım anlamında zengin seçenekler sunar.
  Metpor "iç mekan strafor duvar panelleri" sayesinde hem dekoratif hemde izolasyon özelliğiyle "kendin yap mantolama" avantajlarından yararlanabilirsiniz.

  Tamamlayıcı bir şekilde çatı ve teraslarda yapılacak su ve ısı yalıtım programları ile iç mekanlardaki havanın verim devamlılığını sağlayarak, bireyler için üstün niteliklere sahip hayat alanları oluşturmaktadır. Bütün bu nedenler tarafında ve meşru bir mecburilik durumuna gelmesi sebepleriyle bir uygulama yapılacaksa tam olarak yapılmalı ve iç cephe mantolama da yapılmalıdır.

  Starfor Duvar Kaplama Panelleri Modelleri ve FiyatlarıEv Dekorasyonunda İç Cephe Strafor Duvar Panelleri Trendwall'da

  "Ev dekorasyonu" üstünde titizlikte durulması gereken konular arasında gözardı edilen "iç cephe mantolama uygulamaları" da var. Her ayrıntıyı incelikle elden geçirilerek meydana görkemli bir yapıt çıkmalıdır. Bunun için çok sayıda etken vardır aslında. Kullanılacak alanda tercih edilen "strafor duvar dekorasyon panelleri" nasıl seçilmesi gerektiği ve hangi malzemenin kullanılması gerektiği doğru analiz edilmelidir. Yapının bütün hatlarında modern bir tasarım mı? yoksa klasik eğilim bir tasarım şekli mi? olacağı netleştikten sonra harekete geçilmelidir. her şeyin daha yolun başında belirlenmiş olması yol haritasında sonradan oluşacak problemlerin önüne geçer. Kapı seçimimden "duvar kaplaması" tercihine kadar her şeyin netleşmiş olması aynı vakitte iç cephe mantolama uygulamasına da sürat kazandırır.

  Duvar Kaplama Paneli Strafor, Köpük

  Desenli Strafor Duvar Kaplama Panelleri

  Duvar panellerini ham maddesi "EPS strafor" malzemelerdir. Bu nedenle "duvar desenleri ve çeşitleri" oldukça fazladır. Desenli strafor duvar kaplama panelleri bunlara örnek olarak gösterilebilmektedir. Bu "duvar kaplamaları" üretimi sırasında ise akrilik esaslı mineral sıva harcı dökülür ve sonrasında kurutma işlemi yapılır. Kurutma işlemi ızgara üzerinde olur ve dizildikten sonra kurutmaya bırakılır. Son işlem ise makinelere alınarak desen ve renk baskının yapılmasıdır. Duvar panellerinin çok fazla kullanım alanı vardır. Strafor duvar panelleri için linke tıklayabilirsiniz.  Tuğla Desenli Strafor Duvar KaplamalarıÖrneğin eviniz, ofisiniz, işyeriniz ya da mağazanız olmakla birlikte kurumsal alanlar içinde "duvar dekorasyonu" için çok rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Bu strafor duvar panellerinin güzel olan taraflarından birisi de ıslak zeminlerde de kullanabiliyor olmanızdır. Örneğin banyo için rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Nem ve rutubetten etkilenmezler. Bunun içinde güvenli bir kullanım imkanı sağlamış olacaktır. Duvar panelleri ve modelleri ile ilgili olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  "Strafor duvar kaplama panelleri", ahşap duvar kaplama, taş duvar kaplama, tuğla duvar kaplama ve beton duvar kaplama olmak üzere çok sayıda seçeneğe dahip malzemelerdir. Doğada bulunan malzemelerden ilham alınarak hazırladığımız strafor duvar panelleri ile naturel ortamın ham halini iç ve dış mekanlarınızın duvarlarına taşımak artık sizlerin elinde. Ayrıca Eps "strafor tavan ve duvar kaplaması" ürünleri mekanlarınıza kimlik kazandıracak.

  Eps köpük duvar kaplama panelleri aynı zamanda ses yalıtımı, ısı yalıtımı ve su yalıtımı sağlama kabiliyetine sahiptir. Ses yalıtımı özelliği ile dışarıdaki gürültüyü duymanızı en aza indirirken, içerideki sesleri de dışarı aktarmaz. "iç cephe yalıtım" özelliği oldukça avantajlı olmanızı sağlar. Özellikle kış aylarında içerideki sıcak havanın dışarı çıkmasını önler. Yaz aylarında ise dışarı bulunan ısıyı içeriye geçirmez.

  Strafor İç Cephe Duvar Kaplama Paneli

  logo

  Metpor, dış cephe kaplama, söve, ısı yalıtımı ve mantolama hizmetlerinde lider bir firmadır. Özelleştirilmiş dış cephe kaplama çözümlerimizle estetik, kalite, işlevsellik, ısı yalıtımı ve dış cephe kaplama malzemelerini bir arada sunuyoruz. 

  info@metpordekor.com
  Telefon: + 90 216 387 46 64
  FAX: + 90 216 517 84 33
  GSM: + 90 532 697 15 47
  Petrol İş Mahallesi, Kurtuluş Sokak No: 3/B 34862 Kartal/İstanbul

  2005 - 2023 MT Web Team | Metpor Söve & Mantolama Ürünleri - Metpordekor.com

  Metpordekor.com Mobilde
  whatsapp