• + 90 216 387 46 64
 • info[at]metpordekor.com

Hakkımızda

Hakkımızda

 • image

  Metpor Dekor'a Hoşgeldiniz

  METPOR ailesi olarak, kaliteden ödün vermeyip, METPOR ürün ailesini tercih edip, bizleri sektörün zirvesine taşıdığınız sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

  METPOR SÖVE ve MANTOLAMA ÜRÜNLERİ

  1979 yılında Kurumsal kimliğine YILKAR İNŞ. TİC. ve LTD. olarak faaliyetlerine devam eden YILKAR İNŞAAT, Türkiye'nin farklı bölgelerinde, ülkenin önemli kuruluşlarının yapı inşaasını tamamlamış ve sektördeki elit çizgisini günümüze kadar taşımayı başarmıştır.

  2005 yılında bünyesinde "METPOR SÖVE" kuruluşunu ülkeye kazandırarak sektöre yeni bir hareketlilik getirmiştir. Türkiye'nin en büyük strafor (EPS) söve tesisine sahip olan YILKAR İNŞAAT "Tasarımın ihtiyaçları ile, uygulamanın gerekliliklerinin çözümlerini sunmaya EPS dünyasında devam ediyor. METPOR SÖVE ÜRÜNLERİ İstanbul Söve Üreticileri arasında en Eski, Öncü kurum olarak Sektörde en önde yürüyor.

  III. Nesil YILKAR İNŞAAT ekibi olarak sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu içinde olup haklı gururunu yaşıyoruz. III. Kuşak olarak, sizlerle yeni projelere imza atmanın heyecanı içindeyiz.

  METPOR Söve & Mantolama ailesi olarak, kaliteden ödün vermeyip, METPOR Söve & Mantolama ürün ailesini tercih edip, bizleri sektörün zirvesine taşıdığınız sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

  Saygılarımla.
  Mete Yılmaz
  İçmimar
  Genel Müdür


  logo

  Metpor Dekor farklı modeller ve seçeneklerle başta İstanbul olmak üzere tüm ülkemize hizmet vermektelerdir

  info[at]metpordekor.com
  Telefon: + 90 216 387 46 64
  FAX: + 90 216 517 84 33
  GSM: + 90 532 697 15 47
  Petrol İş Mahallesi Levent Sokak
  No : 13/1 Kartal / İstanbul.

  2005 - 2020 MT Web Team - Metpor Söve & Mantolama Ürünleri - Metpordekor.com

  mailform