• + 90 216 387 46 64
  • info@metpordekor.com

Strafor Duvar Panelleri

image


Ahşap Görünümlü Strafor Duvar Paneli Serisi 107
ÜRÜN FİYATI: 37.99 ₺
image


Brüt Beton Görünümlü Duvar Dekorasyon Panelleri Strafor 64
ÜRÜN FİYATI: 37.99 ₺
image


Duvar Dekorasyonu Fikirleri, Mermer Desenli Strafor Duvar Panelleri Siyah
ÜRÜN FİYATI: 37.99 ₺
image


Duvar Dekorasyonu Kendin Yap, Pratik Ev Dekorasyon Fikirleri Kendin Yap
ÜRÜN FİYATI: 37.99 ₺
image


Trendwall Strafor Duvar Panelleri Ahşap Serisi 133
ÜRÜN FİYATI: 37.99 ₺
image


Duvar Dekorasyon Fikirleri Kendin Yap, Mermer Strafor Duvar Panelleri
ÜRÜN FİYATI: 37.99 ₺
image


Duvar Dekorasyon Malzemeleri, Strafor Duvar Kaplama Ahşap Desen 13
ÜRÜN FİYATI: 37.99 ₺
image


Mermer Duvar Dekorasyonu, Duvar Dekorasyonu Paneli Mermer
ÜRÜN FİYATI: 37.99 ₺
image


Strafor Duvar Paneli, Ahşap Desenli Duvar Kaplaması 88
ÜRÜN FİYATI: 37.99 ₺
image


Strafor Duvar Paneli Ölçüleri, Duvar Dekorasyonu Panelleri 65
ÜRÜN FİYATI: ₺ 26
image


Ahşap Dokulu Strafor Duvar Kaplamaları Serisi 138
ÜRÜN FİYATI: 37.99 ₺
image


Banyo Dekorasyon Malzemeleri, Strafor Duvar Paneli Mermer Desenli 117
ÜRÜN FİYATI: 37.99 ₺
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 51 >

Strafor Duvar Panelleri ve Strafor Duvar Kaplama

Duvar panelleri, modern sanat ve tasarım çağında, bir mekanı hissettirmenin yollarından biridir. Görsel açıdan çekici kılmak için farklı sanatsal ürünler kullanmaktır. Bazen, tasarım öğelerini uygulamak aynı zamanda izolasyon özelliği de taşıdığından sanıldığından daha kolay olur, böylece mekanınız ferah ve düzgün görünür. Tamda bu noktada Trendwall strafor duvar panelleri bize çeşitli fırsatlar sunuyor ve bu da bir mekanı güzel, değerli hale getirmenin genel yolculuğunu kolaylaştırıyor. İç mekanlarda duvar kağıdı yerine artık tercih edilen strafor duvar panelleri, İç cephe ve dış cephe strafor duvar panelleri kolayca özelleştirilebilir. Hem duvar dekorasyonu hem de mantolama malzemesi olan duvar panelleri, iç cephe mantolama için çok çeşitli seçeneklerin kullanılmasını sağlamak için farklı dokularda bulunur. 
Duvar panelleri ile ilgili bazı bilgileri ve stafor duvar kaplama ve tavan kaplama gibi mantolama malzemelerini neden tercih etmeniz gerektiğini inceleyelim.

Duvar Panelleri ve Kullanım Alanları

Tüm iç mimari ve dış cephe kaplama projelerinizde kullanabileceğiniz bu ürün dekoratif amaçlı olarak iç ve dış mekanlarınız da dekoratif amaçlı duvar panelleri olarak kullanılmaktadır. Tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, cafe, pastane, bar, mağaza, restoran, spor salonu, güzellik merkezi, ofis, daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur. Stafor duvar kaplamaları, mekanınızın görünümünü değiştirmedeki en iyi dekorasyon unsurlarından biridir. Duvar panelleri, projeniz için size en uygun olanı seçmek için farklı model ve renklerde mevcuttur. Strafor duvar kaplama, ahşap panel, metal görünümlü panel, hasır çelik panel, brüt beton panel, Taş duvar paneli, tuğla görünümlü duvar paneli dokularında ve renklerinde mevcuttur.

Strafor Duvar Paneli İle Ev Dekorasyonu Fikirleri

Duvar kaplamaları evlerde, ofislerde, lokantalarda, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, lüks otellerde ve aklınıza gelebilecek bütün iç mekanlarda veya dış mekan tasatımlarında kullanılabilir. Kolay uygulama özelliği ile bir çok alanda rahatlıkla kullanılır. Duvar kaplamaları kendinden yapışkanlı değildir. Akrilik esaslı duvar paneli yapıştırıcısı ile montajlanır. Trend wall duvar paneli dünyası için yenilikler getirerek muhteşem duvar tasarımları yapmaktadır.

Ev Dekorasyonu İçin Strafor Duvar Panelleri

Bir oturma odasını güzelleştirme fikrinin geliştirilmesi; Bir oturma odasının cılız ve donuk duvarları, alanın gizemli güzelliğini artıran, parlak ve basit bir tonda tüm alanın süslenmesini kolaylaştıran "strafor duvar paneli malzemeleri" kullanılarak yeniden dizayn edilebilir.
Kafeteryaları ve restaurantları yenilemek; Kolay kurulum işlemi nedeniyle duvar paneli ile ev dekorasyonu fikirleri çok kolaylaşıyor. Strafor duvar panelleri kolayca uygulanabilir, bu da müşterilere ihtiyaçlarına göre yeniden tasarlama şansı verir.
Alışveriş merkezlerine zengin bir görünüm kazandırmak; köpük duvar panelleri, tüm dekorasyonun tamamlayıcı bir biçimde sunulması için yenilikçi bir şekilde tasarlanmıştır, böylece genel görünüm süslü fakat sofistike hale gelmekle beraber yüksek oranda ısı yalıtımı sağlamış olur.Mantolama Nedir?, İleri Seviye Mantolama Yöntemleri | Dış Cephe Kaplama Rehberi, Dış Cephe Mantolama 2019-2020 | Isı Yalıtım Malzemeleri ve En İyi İzolasyon Malzemeleri | Mantolama Nedir?, Binalarda Mantolama Nasıl Yapılır? | İç Cephe Mantolama, İçten Mantolama Teknikleri | Trendwall Duvar Panelleri | Dış Cephe Kaplama Modelleri 2019, Strafor Dış Cephe Kaplamaları 2020 | Mantolama Çeşitleri, Dış Cephe Mantolama Çeşitleri | Mantolama Fiyatları 2019, Dış Cephe Mantolama m2 Fiyatları 2020 | Mantolama Malzemeleri, Yapı İçin En İyi Mantolama Malzemeleri | 8 Adımda Resimli Anlatımla Mantolama Nasıl Yapılır? |
logo

Metpor Dekor farklı modeller ve seçeneklerle başta İstanbul olmak üzere tüm ülkemize hizmet vermektelerdir

info@metpordekor.com
Telefon: + 90 216 387 46 64
FAX: + 90 216 517 84 33
GSM: + 90 532 697 15 47
Petrol İş Mahallesi Levent Sokak
No : 13/1 Kartal / İstanbul.

2005 - 2020 MT Web Team - Metpor Söve & Mantolama Ürünleri - Metpordekor.com

Metpordekor.com Mobilde
mailform