• + 90 216 387 46 64
 • info@metpordekor.com

Söve İmalatı Yapan Firmalar

Söve İmalatı Yapan Firmalar

 • Nilüfer Karsaklı

  METPOR SÖVE ve MANTOLAMA ÜRÜNLERİ 

  2005 yılından beri kaliteli hızlı, pratik, fonksiyonel ve ekonomik ürünlerle İstanbul ve Türkiye' nin en eski ve EN Büyük Söve İmalatı Platformudur.

  İlk çağlardan günümüze kadar insan barınma, tapınma, toplanma ve paylaşma gibi pek çok ihtiyaçlarını karşılamak için adım adım yapılarını inşa ettiler. İnsanlık tarihinin ilk zamanlarından beri şu farkediliyor; inşa edilen bütün yapılar amaç olarak sadece bireylerin fiziksel ihtiyaçlarını karşılayan fonksiyonel çözümler değil, mimari tasarım ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, çeşitli mimarı çözümler üretek günümüze kadar gelmiştir.


  Günümüz büyük şehir, globalleşen dünyada mimari yapılaşma ucuz malzeme seçenekleri, hızlı üretim ihtiyacı gibi birçok nedenle mimari estetikten uzak, soğuk ve kopya yapıların olduğu bir yapı üretim şekline dönüşmüştür.


  Yapıların Dış Cephe Mantolama ve Söve Uygulamaları mimari estetikten oldukça uzak..


  Gerek hızlı yapılaşma ihtiyacı gerekse maliyet estetiğin önüne geçiyor. Biz mimarlar olarak sizlerin hayal gücünü maksimum seviyelere çıkarmak için METPOR Söve olarak en yakın çözüm ortağı olarak sizleri bekliyoruz.

   

  Ürünlerle İlgili Bilgiler İçin Tıklayınız[/u].


  Metpordekor.com Mobilde