• + 90 216 387 46 64
 • info@metpordekor.com

Mantolama Fiyatları 2018

Mantolama Fiyatları 2018

 • Mete Yılmaz

  info@metpordekor.com

  Okunma Sayısı : 23 136

Mantolama Fiyatları 2018

  İstanbul Mantolama Fiyatları 2018

  Dış cephe mantolama programları amacıyla sabit bir dış cephe mantolama fiyatları vermek pek gerçekçi bir yaklaşım değildir. Kullanılacak malzemenin cinsi, markası, ısı yoğunluğu ve kalınlığına, eski binalarda mantolama evvel yapılması gereken işlemlerin varlığına ve yokluğu gibi ve aynısı bir çok değişkenin etkilemesiyle, mantolama fiyatları gösterebilmektedir. Yapılan incelemeler neticesinde, Binalarda mantolama programı amacıyla yapılan bütçe ve buna bağlı olarak yapılan harcalamalar, iki ile üç sene arasında değişen vakitlerde sağladığı yakıt ve enerji tasarrufu ile geri dönmektedir. Sağladığı konforlu hayat koşulları ile, hayat standardını da yükselten dış cephe mantolama fiyatları düşünüldüğü üzere pahalı uygulamalar değildir.

  mantolama-fiyatlari

   

  Mantolama fiyatları Çok Pahalı değildir, Kısa Sürede Kendi Maliyetini Çıkarır.

  Eski binalarda, yeni binalara göre tespit edilen btb, mozaik, mineral gibi kaplamaların varlığı, bu programların üstüne mantolama yapılamayacağı amacıyla, bu programların sökülmesi, hafriyatı, kimyasallar ile ilaçlanması mantolama fiyatları açısından farklı maliyetler getirebilir. Mantolama fiyatları amacıyla belirlenmiş firmalardan alınan mantolama birim fiyatları akabinde, firmanın göndereceği yetki sahibi birimler doğrulusunda çıkarılan brüt bina metrajından, pencere boşlukları düşülerek reel metraja ulaşılır. Ortaya çıkan bu gerçek metraj ile mantolama birim fiyatları çarpımı neticesi meydana çıkacak rakam olağan koşullardaki mantolama maliyeti ortaya koyar.

  mantolama fiyatlari

   

  Mantolama - Isı Yalıtımı Fiyatları 2018

  Dış cephe mantolama uygulayıcı firmaların, son dönemlerde detaylı bütçeler yönünden düşünerek uyguladığı taksitli sistemler yardımıyla mantolama fiyatları, yaptıracağı tasarruflar da göz önüne alındığında, neredeyse mali bir yük oluşturmadan yapılabilme olanağı sunmaktadır. Bu nedenlerle ucuz mantolama fiyatları aranması yerine, en sıhhatli olacağını düşündüğünüz, kurumsal nitelikteki firmaların tatbik edeceği mantolama fiyatları, bu uygulayıcılar ile detaylı bankaların sunmuş olduğu taksit olanakları kullanılarak yaptırıldığında, 18 aya varan vadeler sağlanabilmekte ve bu vakit zarfında gerçekte taksitle ödediğiniz ücret, mantolama programının sağladığı tasarrufla derhal derhal aynı oranlarda olabilmektedir.

  mantolama-m2-fiyatlari

     Kurumsal niteliklerde ki büyük çaplı ve referansa sahip firmalara dış cephe mantolama programı yaptırılması, uygulayıcıların sağladıkları bir çok üstünlük sebebi ile tavsiye edilmektedir. Dış cephe mantolama fiyatları 2018 pahalı gibi görünse de uzun vadede yapılacak olan tasarruf ile maliyetleri kendi kendisini karşılayacaktır.


  mantolama-fiyatlari

     logo

  Metpor Dekor farklı modeller ve seçeneklerle başta İstanbul olmak üzere tüm ülkemize hizmet vermektelerdir

  info@metpordekor.com
  Telefon: + 90 216 387 46 64
  FAX: + 90 216 517 84 33
  GSM: + 90 532 697 15 47
  Petrol İş Mahallesi Levent Sokak
  No : 13/1 Kartal / İstanbul.

  2005 - 2019 MT Web Team

  Metpordekor.com Mobilde
  mailform