• info@metpordekor.com
 • SSS

Dış Cephe Mantolama m2 Birim Fiyatları 2024

Dış Cephe Mantolama m2 Birim Fiyatları 2024

 • Mete Yılmaz

  Mete Yılmaz

  meteyilmaz@metpordekor.com

  Okunma Sayısı : 20 678

Dış Cephe Mantolama m2 Birim Fiyatları 2024

  Dış Cephe Mantolama Fiyatları 2024

  Dış cephe mantolama, yapıların ısı yalıtımını sağlamak için yapılan bir işlemdir ve birçok avantajı vardır. Ancak, mantolama fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında bina tipi, boyutu, yapılacak işin kapsamı, malzeme kalitesi ve kullanılan teknoloji gibi birçok etken yer almaktadır. Mantolama fiyatlarını belirlerken, seçilen malzemelerin kalitesi ve markası, işçilik masrafları, taşıma ve nakliye gibi faktörler de hesaba katılır. Ancak, yüksek kaliteli bir mantolama uygulaması, ev sahibinin enerji faturalarında ciddi bir tasarruf sağlayabilir. Dış cephe mantolama fiyatları konusunda daha fazla bilgi almak isterseniz, birçok mantolama firmasının web sitelerinde fiyat listeleri ve ücretsiz teklifler bulabilirsiniz.

  Dış cephe mantolama m2 fiyatları 2022 yılında artan maliyetler nedeniyle dikey yönde oldukça fiyatlanmıştı. 2023 yılı için ekonomik koşullar ve artan enflasyon oranları sebebiyle dış cephe mantolama m2 birim fiyatları bir miktar yükseldi.

  Binalarda dış cephe mantolama m2 fiyatları 2023 yılı dediğimizde;

  2023 hazır dış cephe mantolama malzeme m2 birim fiyatları ise şu şekildedir. 3 cm dış cephe ısı yalıtım levhası m2 birim fiyatı 125.00 TL + KDV / m24 cm hazır fugalı dış cephe mantolama levha fiyatı 140.00 TL + KDV / m2'dir. 5 cm fugalı dış cephe mantolama paneli 157.00 TL + KDV / m2'dir. 6 cm eps dış cephe srafor mantolama m2 fiyatı 178.00 ₺ + KDV, 7 cm kalınlıkta polistiren mantolama cephe kaplama levhası 203.00 ₺ + KDV / m2 ve 8 cm dış cephe izolasyon ve yalıtım levhası 238.00 ₺ + KDV / m2'dir.

  Dış cephe mantolama m2 birim fiyatları, birçok farklı faktöre bağlı olarak değişebilir. Örneğin, kullanılan malzemenin kalitesi, binanın büyüklüğü, işçilik maliyeti, bölgesel farklılıklar, projenin zorluğu gibi faktörler maliyetleri etkileyebilir. Bu nedenle, fiyatlar firma ve projeye göre farklılık gösterir.

  Genellikle, dış cephe mantolama m2 birim fiyatları 100-300 TL arasında değişebilir. Ancak bu rakamın sadece bir tahmin olduğunu ve projenin boyutuna, binanın tipine, malzeme seçimine, işçilik maliyetlerine ve diğer faktörlere göre değişebileceğini unutmayın.

  Dış cephe mantolama projeleri için bir teklif almadan önce, firmanın size bir ücretsiz keşif yapmasını sağlayarak, daha doğru bir maliyet hesaplaması yapabilirsiniz. Bu, projenizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamalarına ve size daha doğru bir maliyet tahmini vererek, daha iyi bir karar vermenize yardımcı olacaktır.

  Ayrıca, projenin yasal düzenlemeleri hakkında bilgi sahibi olmak ve projenin tüm ayrıntılarına hakim olmak, maliyetlerinizi önceden belirlemenize yardımcı olacaktır. Unutmayın ki, daha ucuz fiyat teklifleri genellikle daha düşük kaliteli malzeme ve işçilik anlamına gelebilir, bu nedenle bir dış cephe mantolama firması seçerken fiyat yanında, kalite ve garantileri de dikkate almanız önemlidir.

  Isı, su ve kısmi ses yalıtımı sahibi olan komple izolasyon sistemi olarak yapılara yapılan mantolama metrekare birim fiyatları üzerinden hesaplanmaktadır. Binalar için ısı yalıtımına en ideal işlemler olarak bugünümüzde ısı yalıtımı adına yapımı mecburi mantolama işlemleri yapının uzun hayatlı olmasına da katkı sağlamaktadır.

  bazı dış cephe mantolama firmaları, müşterilere özel indirimler, ödeme kolaylıkları, garanti ve servis gibi farklı avantajlar sunabilirler. Bu nedenle, iyi bir dış cephe mantolama firması seçerken fiyat dışındaki diğer faktörleri de göz önünde bulundurmak önemlidir.

  Firmanın referanslarına, daha önce gerçekleştirdiği projelere, kullandığı malzemelere ve işçilik kalitesine dikkat ederek, projeniz için doğru firmayı seçebilirsiniz. Ayrıca, mantolama firmasının yetki belgeleri, sertifikaları ve sigortaları gibi yasal düzenlemelere uygunluğunu da kontrol etmeniz gerekmektedir.

  Dış cephe mantolama, bir bina için oldukça önemli bir yatırımdır ve bina sahiplerine birçok avantaj sunar. Ancak, doğru bir şekilde yapılmadığı takdirde, hem maddi hem de estetik anlamda ciddi sorunlar yaratabilir. Bu nedenle, dış cephe mantolama firmaları arasında en iyi olanı seçmek, projenin başarısını etkileyen en önemli faktörlerden biridir.

  Sonuç olarak, dış cephe mantolama projeleri için maliyetler birçok faktöre bağlıdır ve maliyet tahmini yaparken bu faktörleri göz önünde bulundurmak önemlidir. Ancak, sadece maliyetlere bakmak yerine, kalite, işçilik, garanti ve servis gibi faktörleri de göz önünde bulundurarak, iyi bir dış cephe kaplama firması seçmek daha uzun vadede maliyetleri düşürerek daha başarılı bir projeye imza atmanıza yardımcı olacaktır.

  Dış Cephe Mantolama m2 Birim Fiyatları

  Dış Cephe Mantolama Fiyatları 2018 malzemenin çeşidine göre parametrelik göstermektedir. Uygun dış cephe kaplama fiyatları avantajlarında bütçenizi zorlamadan yaptıracağınız dış cephe kaplama işlemleri ile hem yapının yıpranmaya karşı korunmasını sağlayabilir hem de bilhassa ısı tasarrufu elde edebilirsiniz. Mesken yapılardan yapıların cephelerine kadar su alma, rutubet, nem gibi olumsuz faktörleri izole eden mantolama ile % 100’e varan tesirli çözümler sunarak yapıların kullanım ömrünü uzatabilmektedir.Dış Cephe Mantolama ve Isı Yalıtım m2 Fiyatları

  Dış Cephe Mantolama Fiyatları Seçilen Malzemenin Özelliklerine Göre Değişir.

  Doğru mantolama malzemeleri ve doğru program ile programı yapılacak mantolama sistemi yapıları kullanan şahıslara her yönden rahat ve konforlu bir kullanım olanağı sunmaktadır. Yapılara programı yapılmak istendiğinde mantolama fiyat Aralıklarına göz atmanın yanı sıra konunun uzmanı kişilerce de yapılmasına ilgi edilmesi gerekmektedir.

  Profesyonel mantolama uygulamaları yapının uzun hayatlı tüketimi amacıyla elverişli bir tedbir alınmasına imkân tanıyacak. Dış cephe kaplama malzemeleri olarak değişik markaların ürünlerinde parametre fiyat Aralıkları sahip olunan olmakla beraber tek seferde dış cephe mantolama fiyatları amacıyla bütçenize ideal seçenekleri kalıcı bir çözüm olarak bulabilirsiniz.

  Dış Cephe Isı Yalıtımı Metrekare Birim Fiyatları

  Metpor Söve ve Mantolama Ürünleri ile ideal ödeme koşullarında binayı komple kışa ya da yaza hazırlayabileceğiniz seçeneklerde uzun vade de rahatlığın ve konforun tadını yaşayabilirsiniz. Çok katlı binalarda kat maliklerinin beklentilerine ve program yapılacak binanın yalıtım gereksinimlerine göre tek seferde dış cephe mantolama fiyatları 2018 yılı aralığını araştırarak binayı uzun hayatlı ve problemsiz olarak kullanabilirsiniz.

  Dış Cephe Mantolama ve İzolasyon m2 Birim Fiyatları

  Dış Cephe Mantolama Fiyatları Çoğu Zaman Pahalı Görünebilir, Kısa Sürede Amorti Eder.

  Yaşam alanlarınızda binanın sıhhatsız tüketimi sıhhat problemlerini de yanında getirebileceği gibi binanın mantolama ihtiyacını fiyat gözetmeksizin yaptırmanızda yarar var. Sağlıklı bir hayat bölümünde hayat niteliğinizi yükselterek bütçenizden de bilhassa kış ayları amacıyla maksimum düzeyde bir ısı tasarrufu sağlayabilirsiniz. Dış cephe ısı yalıtım malzemeleri cinsi, kalınlığı ve yoğunluğu da fiyata direkt olarak tesir edecek nedenler arasında bulunmaktadır.

  Konunun eksperine danışarak binanın gereksinim duyduğu dış cephe mantolama fiyatları araştırılarak yaptırmanız olası olabilir. Metpor Söve ve Mantolama Ürünleri hangi bölümde hangi cephe sisteminin ideal olduğuna doğru karar sunarak mantolama ihtiyacınıza kalıcı çözümler sunan güçlü mantolama firmasıdır.

  Dış Cephe Kaplama ve Mantolama m2 Fiyatları

  Dış cephe mantolama fiyatları programları amacıyla standart bir dış cephe mantolama fiyatları politikası izlemek yalnış ve günümüz koşullarında pek doğru bir tutum değildir. Kullanılacak yalıtım levhasının cinsi, markası, ısı yoğunluğu ve kalınlığına, eski binalarda mantolama evvel yapılması gereken işlemlerin varlığına ve yokluğu gibi ve aynısı bir çok değişkenin etkilemesiyle, dış cephe mantolama fiyatları gösterebilmektedir.

  Yapılan incelemeler neticesinde, Binalarda mantolama uygulamaları amacıyla yapılan bütçe ve buna bağlı olarak yapılan harcalamalar, iki ile üç sene arasında değişen vakitlerde sağladığı yakıt ve enerji tasarrufu ile geri dönmektedir. Sağladığı konforlu hayat koşulları ile, hayat standardını da yükselten dış cephe mantolama m2 fiyatları çok pahalı uygulamalar değildir.

  mantolama metrekare fiyatı, m2 birim olarak 3 cm için 29.00 ₺ + KDV iken, 4 cm içinse 32.00 ₺ + KDV olarak hesaplama yapılır. Bu mantolama strafor fiyatları 2019 yılı için geçerliliğini korumaktaydı. Dış cephe mantolama fiyatları 2018 yılında 24.00 TL + KDV iken Dolar ve Euro para birimlerinde yaşanan döviz kuru dalgalanmaları nedeniyle 2019 yılında fiyatlar artış gösterdi.

  2020 mantolama fiyatları ise, 3 cm mantolama levhası için 32.00TL + KDV4 cm mantolama plakası 34.00TL + KDV'dir. 2021 Hazır Mantolama Malzeme m2 Birim fiyatları ise şu şekildedir. 3 cm fugalı mantolama levhası m2 birim fiyatı 45.00TL + KDV, 4 cm hazır mantolama levha fiyatı 51.00TL + KDV'dir. 5 cm mantolama levhası 57.00TL +KDV'dir. Mantolama malzemeleri fiyatları 6 cm için 63.00TL + KDV'dir. 2021 Güncel Mantolama Fiyatları bu şekildedir. • 2024 Mantolama Metrekare m2 Birim Fiyatları
 • 2024 Dış Cephe Kaplama Fiyatları - Metpor'dan Farklı Model ve Fiyat Seçenekleri
 • İnce Detaylarda Zarafet: 2024 Fugalı Mantolama Fiyatları ve Seçenekleri
 • Söve Fiyatları 2024: Estetik ve Ekonomik Dış Cephe Dekorasyon Çözümleri
 • 2024 Mantolama Fiyatları: Enerji Verimliliği ve Estetik Çözümler
  Dış Cephe Mantolama m2 Birim Fiyatları 2024

  Metpor Dekor

  Dış Cephe Mantolama Fiyatları 2024

  Dış cephe mantolama, yapıların ısı yalıtımını sağlamak için yapılan bir işlemdir ve birçok avantajı vardır. Ancak, mantolama fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında bina tipi, boyutu, yapılacak işin kapsamı, malzeme kalitesi ve kullanılan teknoloji gibi birçok etken yer almaktadır. Mantolama fiyatlarını belirlerken, seçilen malzemelerin kalitesi ve markası, işçilik masrafları, taşıma ve nakliye gibi faktörler de hesaba katılır. Ancak, yüksek kaliteli bir mantolama uygulaması, ev sahibinin enerji faturalarında ciddi bir tasarruf sağlayabilir. Dış cephe mantolama fiyatları konusunda daha fazla bilgi almak isterseniz, birçok mantolama firmasının web sitelerinde fiyat listeleri ve ücretsiz teklifler bulabilirsiniz.

  Dış cephe mantolama m2 fiyatları 2022 yılında artan maliyetler nedeniyle dikey yönde oldukça fiyatlanmıştı. 2023 yılı için ekonomik koşullar ve artan enflasyon oranları sebebiyle dış cephe mantolama m2 birim fiyatları bir miktar yükseldi.

  Binalarda dış cephe mantolama m2 fiyatları 2023 yılı dediğimizde;

  2023 hazır dış cephe mantolama malzeme m2 birim fiyatları ise şu şekildedir. 3 cm dış cephe ısı yalıtım levhası m2 birim fiyatı 125.00 TL + KDV / m24 cm hazır fugalı dış cephe mantolama levha fiyatı 140.00 TL + KDV / m2'dir. 5 cm fugalı dış cephe mantolama paneli 157.00 TL + KDV / m2'dir. 6 cm eps dış cephe srafor mantolama m2 fiyatı 178.00 ₺ + KDV, 7 cm kalınlıkta polistiren mantolama cephe kaplama levhası 203.00 ₺ + KDV / m2 ve 8 cm dış cephe izolasyon ve yalıtım levhası 238.00 ₺ + KDV / m2'dir.

  Dış cephe mantolama m2 birim fiyatları, birçok farklı faktöre bağlı olarak değişebilir. Örneğin, kullanılan malzemenin kalitesi, binanın büyüklüğü, işçilik maliyeti, bölgesel farklılıklar, projenin zorluğu gibi faktörler maliyetleri etkileyebilir. Bu nedenle, fiyatlar firma ve projeye göre farklılık gösterir.

  Genellikle, dış cephe mantolama m2 birim fiyatları 100-300 TL arasında değişebilir. Ancak bu rakamın sadece bir tahmin olduğunu ve projenin boyutuna, binanın tipine, malzeme seçimine, işçilik maliyetlerine ve diğer faktörlere göre değişebileceğini unutmayın.

  Dış cephe mantolama projeleri için bir teklif almadan önce, firmanın size bir ücretsiz keşif yapmasını sağlayarak, daha doğru bir maliyet hesaplaması yapabilirsiniz. Bu, projenizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamalarına ve size daha doğru bir maliyet tahmini vererek, daha iyi bir karar vermenize yardımcı olacaktır.

  Ayrıca, projenin yasal düzenlemeleri hakkında bilgi sahibi olmak ve projenin tüm ayrıntılarına hakim olmak, maliyetlerinizi önceden belirlemenize yardımcı olacaktır. Unutmayın ki, daha ucuz fiyat teklifleri genellikle daha düşük kaliteli malzeme ve işçilik anlamına gelebilir, bu nedenle bir dış cephe mantolama firması seçerken fiyat yanında, kalite ve garantileri de dikkate almanız önemlidir.

  Isı, su ve kısmi ses yalıtımı sahibi olan komple izolasyon sistemi olarak yapılara yapılan mantolama metrekare birim fiyatları üzerinden hesaplanmaktadır. Binalar için ısı yalıtımına en ideal işlemler olarak bugünümüzde ısı yalıtımı adına yapımı mecburi mantolama işlemleri yapının uzun hayatlı olmasına da katkı sağlamaktadır.

  bazı dış cephe mantolama firmaları, müşterilere özel indirimler, ödeme kolaylıkları, garanti ve servis gibi farklı avantajlar sunabilirler. Bu nedenle, iyi bir dış cephe mantolama firması seçerken fiyat dışındaki diğer faktörleri de göz önünde bulundurmak önemlidir.

  Firmanın referanslarına, daha önce gerçekleştirdiği projelere, kullandığı malzemelere ve işçilik kalitesine dikkat ederek, projeniz için doğru firmayı seçebilirsiniz. Ayrıca, mantolama firmasının yetki belgeleri, sertifikaları ve sigortaları gibi yasal düzenlemelere uygunluğunu da kontrol etmeniz gerekmektedir.

  Dış cephe mantolama, bir bina için oldukça önemli bir yatırımdır ve bina sahiplerine birçok avantaj sunar. Ancak, doğru bir şekilde yapılmadığı takdirde, hem maddi hem de estetik anlamda ciddi sorunlar yaratabilir. Bu nedenle, dış cephe mantolama firmaları arasında en iyi olanı seçmek, projenin başarısını etkileyen en önemli faktörlerden biridir.

  Sonuç olarak, dış cephe mantolama projeleri için maliyetler birçok faktöre bağlıdır ve maliyet tahmini yaparken bu faktörleri göz önünde bulundurmak önemlidir. Ancak, sadece maliyetlere bakmak yerine, kalite, işçilik, garanti ve servis gibi faktörleri de göz önünde bulundurarak, iyi bir dış cephe kaplama firması seçmek daha uzun vadede maliyetleri düşürerek daha başarılı bir projeye imza atmanıza yardımcı olacaktır.

  Dış Cephe Mantolama m2 Birim Fiyatları

  Dış Cephe Mantolama Fiyatları 2018 malzemenin çeşidine göre parametrelik göstermektedir. Uygun dış cephe kaplama fiyatları avantajlarında bütçenizi zorlamadan yaptıracağınız dış cephe kaplama işlemleri ile hem yapının yıpranmaya karşı korunmasını sağlayabilir hem de bilhassa ısı tasarrufu elde edebilirsiniz. Mesken yapılardan yapıların cephelerine kadar su alma, rutubet, nem gibi olumsuz faktörleri izole eden mantolama ile % 100’e varan tesirli çözümler sunarak yapıların kullanım ömrünü uzatabilmektedir.Dış Cephe Mantolama ve Isı Yalıtım m2 Fiyatları

  Dış Cephe Mantolama Fiyatları Seçilen Malzemenin Özelliklerine Göre Değişir.

  Doğru mantolama malzemeleri ve doğru program ile programı yapılacak mantolama sistemi yapıları kullanan şahıslara her yönden rahat ve konforlu bir kullanım olanağı sunmaktadır. Yapılara programı yapılmak istendiğinde mantolama fiyat Aralıklarına göz atmanın yanı sıra konunun uzmanı kişilerce de yapılmasına ilgi edilmesi gerekmektedir.

  Profesyonel mantolama uygulamaları yapının uzun hayatlı tüketimi amacıyla elverişli bir tedbir alınmasına imkân tanıyacak. Dış cephe kaplama malzemeleri olarak değişik markaların ürünlerinde parametre fiyat Aralıkları sahip olunan olmakla beraber tek seferde dış cephe mantolama fiyatları amacıyla bütçenize ideal seçenekleri kalıcı bir çözüm olarak bulabilirsiniz.

  Dış Cephe Isı Yalıtımı Metrekare Birim Fiyatları

  Metpor Söve ve Mantolama Ürünleri ile ideal ödeme koşullarında binayı komple kışa ya da yaza hazırlayabileceğiniz seçeneklerde uzun vade de rahatlığın ve konforun tadını yaşayabilirsiniz. Çok katlı binalarda kat maliklerinin beklentilerine ve program yapılacak binanın yalıtım gereksinimlerine göre tek seferde dış cephe mantolama fiyatları 2018 yılı aralığını araştırarak binayı uzun hayatlı ve problemsiz olarak kullanabilirsiniz.

  Dış Cephe Mantolama ve İzolasyon m2 Birim Fiyatları

  Dış Cephe Mantolama Fiyatları Çoğu Zaman Pahalı Görünebilir, Kısa Sürede Amorti Eder.

  Yaşam alanlarınızda binanın sıhhatsız tüketimi sıhhat problemlerini de yanında getirebileceği gibi binanın mantolama ihtiyacını fiyat gözetmeksizin yaptırmanızda yarar var. Sağlıklı bir hayat bölümünde hayat niteliğinizi yükselterek bütçenizden de bilhassa kış ayları amacıyla maksimum düzeyde bir ısı tasarrufu sağlayabilirsiniz. Dış cephe ısı yalıtım malzemeleri cinsi, kalınlığı ve yoğunluğu da fiyata direkt olarak tesir edecek nedenler arasında bulunmaktadır.

  Konunun eksperine danışarak binanın gereksinim duyduğu dış cephe mantolama fiyatları araştırılarak yaptırmanız olası olabilir. Metpor Söve ve Mantolama Ürünleri hangi bölümde hangi cephe sisteminin ideal olduğuna doğru karar sunarak mantolama ihtiyacınıza kalıcı çözümler sunan güçlü mantolama firmasıdır.

  Dış Cephe Kaplama ve Mantolama m2 Fiyatları

  Dış cephe mantolama fiyatları programları amacıyla standart bir dış cephe mantolama fiyatları politikası izlemek yalnış ve günümüz koşullarında pek doğru bir tutum değildir. Kullanılacak yalıtım levhasının cinsi, markası, ısı yoğunluğu ve kalınlığına, eski binalarda mantolama evvel yapılması gereken işlemlerin varlığına ve yokluğu gibi ve aynısı bir çok değişkenin etkilemesiyle, dış cephe mantolama fiyatları gösterebilmektedir.

  Yapılan incelemeler neticesinde, Binalarda mantolama uygulamaları amacıyla yapılan bütçe ve buna bağlı olarak yapılan harcalamalar, iki ile üç sene arasında değişen vakitlerde sağladığı yakıt ve enerji tasarrufu ile geri dönmektedir. Sağladığı konforlu hayat koşulları ile, hayat standardını da yükselten dış cephe mantolama m2 fiyatları çok pahalı uygulamalar değildir.

  mantolama metrekare fiyatı, m2 birim olarak 3 cm için 29.00 ₺ + KDV iken, 4 cm içinse 32.00 ₺ + KDV olarak hesaplama yapılır. Bu mantolama strafor fiyatları 2019 yılı için geçerliliğini korumaktaydı. Dış cephe mantolama fiyatları 2018 yılında 24.00 TL + KDV iken Dolar ve Euro para birimlerinde yaşanan döviz kuru dalgalanmaları nedeniyle 2019 yılında fiyatlar artış gösterdi.

  2020 mantolama fiyatları ise, 3 cm mantolama levhası için 32.00TL + KDV4 cm mantolama plakası 34.00TL + KDV'dir. 2021 Hazır Mantolama Malzeme m2 Birim fiyatları ise şu şekildedir. 3 cm fugalı mantolama levhası m2 birim fiyatı 45.00TL + KDV, 4 cm hazır mantolama levha fiyatı 51.00TL + KDV'dir. 5 cm mantolama levhası 57.00TL +KDV'dir. Mantolama malzemeleri fiyatları 6 cm için 63.00TL + KDV'dir. 2021 Güncel Mantolama Fiyatları bu şekildedir.

  logo

  Metpor Dekor ile Hayallerinizdeki Binaya Kavuşun!

  Estetik, Kalite ve Profesyonellik Bir Arada! Dış Cephe Kaplama • Söve • Isı Yalıtımı • Mantolama Üretimi. Binalarınıza Özgün Kimliğinizi Kazandırın! Detaylarda Profesyonellik!

  info@metpordekor.com
  Telefon: + 90 216 387 46 64
  FAX: + 90 216 517 84 33
  GSM: + 90 532 697 15 47
  Petrol İş Mahallesi, Kurtuluş Sokak No: 3/B 34862 Kartal/İstanbul

  2005 - 2023 MT Web Team | Metpor Söve & Mantolama Ürünleri - Metpordekor.com

  Metpordekor.com Mobilde
  whatsapp