• + 90 216 387 46 64
 • info@metpordekor.com

Dış Cephe Kaplama Fiyatları

Dış Cephe Kaplama Fiyatları

 • Metpor

  Metpor

  info@metpordekor.com

  Okunma Sayısı : 2350

Dış Cephe Kaplama Fiyatları

  Dış Cephe Kaplama Fiyatları

  Dış cephe kaplama fiyatları program yapılacak binaların gereksinimleri ve daire sakinlerinin beklentilerine göre değişkenlik gösterebilir. Dış cephe kaplama programsından beklediğiniz tasarruf seviyesi tarafında ısı yalıtım levhalarının ve kalınlıklarının seçimi, binanın özellikleri, talebinize bağlı olarak yapılacak ek programları ve istenilen dış cephe görsel programları fiyatı direk etkilemektedir. METPOR MANTOLAMA yalıtım danışmanları malzeme seçiminden başlayarak bütün süreçlerde bilgi ve birikimleri ile sizlere yardımcı olacaktır.

  Gerçekleştirdiği sonsuz dış cephe kaplama programının deneyimi ile müşterilerinin beklenti ve gereksinimlerini karşılamanın yollarını arayan METPOR MANTOLAMA, program sürecinde sunmuş olduğu müşterilerine ek hizmetleriyle yöneticilerin ve konut sakinlerinin yüklerini hafifletiyor.

  Ücretsiz keşif ve eksper ekibimiz yönünden profesyonel hesaplama teknikleri yardımıyla gerçekleştirilecek ve konutlarınızın doğru ölçümlerine ulaşmanızı sağlayacak metraj çalışmaları ile birlikte program sürecinin tamanında farkını hissedeceğiniz ek hizmetler ile METPOR MANTOLAMA müşterisi olmanın ayrıcalığını yaşacaksınız.

  Dış Cephe Kaplama Fiyatları

  Bina cephe kaplamaları malzemeleri genelde binanın dizayn ve estetik görünümüne ideal olarak seçilir ve uygulanır.Türkiye’de çoğunluklu olarak ahşap, prekast, american siding, yalı baskı kaplamaları, kompozit (alucobont), granit, alüminyum, natural taş ve cam cephe kaplamaları kullanılmaktadır, Amerika, Kanada ve Avustralya gibi ülkelerde süregelen olarak (ısıl şartlara bağlı olarak) ahşap dış cephe kaplamaları malzemeleri ile birlikte, american siding dış cephe kaplamaları ( Yalı Baskı) kullanılmaktadır. METPOR MANTOLAMA eksper program kadrosu dış cephe ısı yalıtımı programları ile eş güdümlü dış cephe kaplama programlarını da etrafına değer katarak gerçekleştirmektedir.

  Dış cephe yalıtm bir maliyet değil ısınma ve soğutma giderlerini % 50 azaltarak tüketiciye hayat boyu tasarruf ve konfor gerçekleştiren bir yatırımdır.

  METPOR MANTOLAMA’nın sizlere sunmuş olduğu ödeme kolaylıkları yardımıyla dış cephe kaplama ödemelerinizi 24 ay taksitle peşinatsız, faizsiz ve masrafsız gerçekleştirebilir ya da 60 ay taksit imkanından yararlanarak kredi kartı ya da senet ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

  Tercihiniz tarafında uyuşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları ile taksitli ödeme yapabileceğiniz gibi, peşin ödemelerinizde de özel indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.


  İŞ SÜREÇLERİMİZ

  METPOR MANTOLAMA verdiği söze sadakati işin ilk adımı olarak görür…


  Yılkar İnşaat Dış Cephe Kaplama Teklifi İsteme Süreci: Müşteri süreçlerimizin ilk adımıdır, müşteri ilişkileri departmanımız, internet sayfamız üstünden bedava keşif formu yoluyla, numaraları telefondan ya da şirket merkezimize gelen müşterilerimizin taleplerini alarak bilgisayar sistemi üstünde keşif randevu prosedürünü gerçekleştirir.

  Yılkar İnşaat Bina Keşif Süreci : Sisteme girilen keşif talebi ölçüm sorumlularının ekranına gelir, ölçüm ekibimiz sizin belirlemiş olduğunuz gün ve saatte binanıza gelerek ölçüm prosedürünü gerçekleştirir.

  Ölçüm prosedürünün aşamaları :

  Yılkar İnşaat Bütün cepheler ayrı ayrı belirleme edilir.
  Yılkar İnşaat Metrajdan düşülecek alanlar belirleme edilir (pencere, kapı boşlukları vb.)
  Yılkar İnşaat Dış cephe kaplama dışında binanızda yapılacak ek program isteklerinizin ölçümü yapılır ( çatı, etraf düzenlemesi vb.)
  Yılkar İnşaat Binanın krokisi çizilir ve bütün ölçüler keşif formuna kaydedilir.
  Yılkar İnşaat Termal kamera çekimi yapılarak binadaki ısı kaçakları belirleme edilir.

  Yılkar İnşaat Fiyatlandırma Süreci : Metraj keşif formuna yazılan ölçüler ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) programına aktarılarak sıfır hata ile hesaplandıktan sonra kaydedilir ve müşteri ilişkileri sorumlularımızın ekranına gönderilir.

  Yılkar İnşaat Teklif Basım Süreci : Müşteri İlişkileri sorumlularımız kendilerine gelen keşif formunun basımını yaparak öneri dosyanızı hazırlarlar, basım onayı verdiği öneri dosyası yalıtım danışmanlarımızın ekranına gönderilir.

  Yılkar İnşaat Teklif Dosyasının Teslimi : Yalıtım danışmanlarımız kendilerine gelen dosyayı inceleyerek yapılacak program ile alakalı görsel gereçleri hazırlayıp kararlaştırılan gün ve saatte görsel sunumunu yapar ve öneri dosyasını teslim eder.

  Yılkar İnşaat Sözleşme Süreci : Karşılıklı uyuşma sağlandıktan sonra, fiyat, iş başlangıç tarihi, iş bitiş tarihi vb. şartlar sözleşmeye çeşitli olarak yazılıp çift nüsha olarak imzalanır.

  Yılkar İnşaat İş Başlangıç Süreci : Planlama eksperı kendine gelen sözleşmeyi inceledikten sonra şantiye başlangıcını planlar, programda kullanılacak malzemeler ve ekipmanlar belirleme edilen tarihte şantiyeye gönderilir.
  Her şantiyemizde görevlendirdiğimiz şantiye sorumlularımız, iş başlangıcında temizlik (pencere camlarının, zeminin kaplanması vb.) ve emniyet ile alakalı bütün tedbirleri aldıktan sonra programlamayı başlatır.

  Yılkar İnşaat İş Sonladırma Süreci : Binadaki program bitirildikten sonra, ekipmanlar ve kalan malzemeler toplanır etraf hijyenikliği gerçekleştirdikten sonra şantiye apartman/site yönetimine kusursuz olarak teslim edilir.

  Yılkar İnşaat Takip Süreci : Müşteri ilişkileri sorumlularımız program uygulanan bina ile alakalı site/apartman yönetimleri ve daire sakinleri ile irtibat halinda kalarak binanın hali ile alakalı bilgi alırlar.  logo

  Metpor Dekor farklı modeller ve seçeneklerle başta İstanbul olmak üzere tüm ülkemize hizmet vermektelerdir

  info@metpordekor.com
  Telefon: + 90 216 387 46 64
  FAX: + 90 216 517 84 33
  GSM: + 90 532 697 15 47
  Petrol İş Mahallesi Levent Sokak
  No : 13/1 Kartal / İstanbul.

  2005 - 2019 MT Web Team

  Metpordekor.com Mobilde
  mailform