• + 90 216 387 46 64
 • info@metpordekor.com

Yalıtım Yaptırmak İstiyorum

Yalıtım Yaptırmak İstiyorum

 • Mete Yılmaz

  meteyilmaz@metpordekor.com

  Okunma Sayısı : 2344

Yalıtım Yaptırmak İstiyorum

  Isı Yalıtımı Yaptırmak İstiyorum denildiğinde , kısaca  sıcak bir çayın sıcak kalması için  yaptıklarınız veya soğuk bir suyun soğuk kalmasını sağlamak için yaptıklarınızı eviniz için yapıldığını düşünebilirsiniz.Kışın Evinizin Sıcak kalmasını Yazın ise Sıcak kalmasını sağlamak bizim işimiz. Yani soğuk ve sıcağın kayıp edilmemesi için yapılan işlemlere ısı yalıtımı denir.

  isi-yalitimi-nasil-yaptirilir 

  Isı Yalıtımı Yaptırmak İstiyorum veya yalıtım yaptıran kişiler evin içerisinde kullandıkları ısıtıcıların daha az tüketilmesine olanak sağlıyor. Bu durumda fazla yakıt tüketmediğiniz den paranız cebinizde kalabiliyor.Isı yalıtımı size daha huzurlu ve güvenli bir hayat sunarken ekonomik bütcenize de oldukça yararı  oluyor diyebiliriz. Yaz aylarında dışarıdaki yüksek sıcaklığı evinizin içerisinde hissetmemek için , kış aylarında ise dışarıdaki soğuk havanın evinize etki etmemesi için ısı yalıtımı düşünülebilir.

     

  Size sağladığı yararları ise görmek oldukça basittir. Binanızda yalıtım yokken yaktığınız yakıtın, enerjinin, binanın yalıtımlı haliyle karşılaştırdığınızdaki farkı sizde göreceksiniz. İyi bir ısı yalıtımı  sizlere tahmin edemeyeceğiniz şeyleri de kazandıracaktır.Evinizde ısıtma ve soğutmak için tükettiğiniz enerjiyi azaltırken i dışarıdaki hava kirliliğinin  evinize girmesini de önler.
  dis-cephe-isi-yalitimi-yaptirmak-istiyorum 
  Bu durumdan yola çıkarak hastalanma riskiniz azalır ve sağlık giderleriniz azalır.Dışardan yapınızı etkileyecek zararlı maddelerden koruyarak olası bir depreme karşı en etkili korunma yollarından diyebiliriz. Sizde Isı Yalıtımı Yaptırmak İstiyorum diyorsanız çok geç kalmış sayılmazsınız.
  mantolama-isi-yalitimi-yaptiracagim 
  Tıklayarak makalelerimizden faydalanabilirsiniz.  logo

  Metpor Dekor farklı modeller ve seçeneklerle başta İstanbul olmak üzere tüm ülkemize hizmet vermektelerdir

  info@metpordekor.com
  Telefon: + 90 216 387 46 64
  FAX: + 90 216 517 84 33
  GSM: + 90 532 697 15 47
  Petrol İş Mahallesi Levent Sokak
  No : 13/1 Kartal / İstanbul.

  2005 - 2019 MT Web Team

  Metpordekor.com Mobilde
  mailform