• + 90 216 387 46 64
 • info@metpordekor.com

L Söve Modelleri, L Söve Fiyatları

L Söve Modelleri, L Söve Fiyatları

 • Metpor

  Metpor

  info@metpordekor.com

  Okunma Sayısı : 2444

L Söve Modelleri, L Söve Fiyatları

  L Söve Modelleri, L Söve Fiyatları

  L söve ve ısı yalıtımı modelleri ile alakalı yazdığımız başka yazılarımızı bugün biraz daha detaylandırmak istiyorum. Ürün alımı yapılırken L şeklinde söve ve ısı yalıtımı modellerinin üretim ağını, mamüllerin stok ve devamlılıkları ve bu mamüllerin kimyasal özelliklerini de incelemeniz siz kıymetli tüketicilerimizin ilgi etmesi gereken mühim konuların başında gelmektedir.

  l-sove-modelleriÜrünlerin üretiminde sarfedilen EPS ye ait dansite (yoğunluk) özellikleri ve bunun yanı sıra L söve ve ısı yalıtımı modellerinin yüzeyinde sarfedilen tutkal bazlı özel formüllü mineralli akrilik harç mamüller amacıyla ilgi edilmesi gereken en mühim konulardandır. Bu özel formüllü harç yüzeyde mukavemeti çoğaltarak kullanım mamüllerin ömrünün uzaması konusu ile alakalı da ciddi bir tesir sağlar. Diğer bir konu ise EPSnin dansitesidir (yoğunluğu). 16-30 dansite olan mamüller et kalınlıklarını da temel alırsak ortalama %70 oranında ısı yalıtımı sağlamaktadır.
  L söve tipleri ve ısı yalıtımı modellerini temin ettiğinizde mamüllerin devamının olup olmadığına ilgi etmelisiniz aksi takdirde stok denetimi olmayan firmalarda ürünün üretim devamlılığı sağlanamadığı takdirde eksik kalan mamüllerinizde yada gelecekte bu mamüllerde yaşanacak sorun yaşamamış olursunuz. Özellikle üretim ağı ve kapasitesi geniş firmaları tercih ediniz.

  l-sove-modelleri-ve-fiyatlariStandart ölçü olarak 200 cm uzunluğa sahip L söve ve diğer L söve modelleri ideal özel formüllü yüzey harcı ortalama 3 mm olmalıdır. Değişik en ve et kalınlıklarına sahip bu mamüllerin yüzeylerinin pürüzsüz olması da gözden kaçmaması gereken konular yönünden çok mühimdir. Yüzeyleri delik deşik yada harçsız kalmış mamülleri tercih etmeyiniz. Bu mamüller program sırasında ekstra işçilik ve malzeme maliyeti meydana çıkarmakla birlikte program ardından yapılan alanın kötü görselliğe sahip olmasını sağlar.

  Metpor Söve & Mantolama ailesi olarak üretim ağı ve ürün stok kapasitesi olarak en üst noktalara ulaşmış, ilkesini müşteri memnuniyeti olarak belirlemiş, çıtayı her vakit daha iyisini sunmak adına yükseltmiş bir firmadır. L şeklinde söve Ürünlerimiz için sizleri bekliyoruz.

  Faydalı Makaleler
  logo

  Metpor Dekor farklı modeller ve seçeneklerle başta İstanbul olmak üzere tüm ülkemize hizmet vermektelerdir

  info@metpordekor.com
  Telefon: + 90 216 387 46 64
  FAX: + 90 216 517 84 33
  GSM: + 90 532 697 15 47
  Petrol İş Mahallesi Levent Sokak
  No : 13/1 Kartal / İstanbul.

  2005 - 2019 MT Web Team - Metpor Söve&Mantolama Ürünleri - Metpordekor.com

  Metpordekor.com Mobilde
  mailform