• + 90 216 387 46 64
 • info@metpordekor.com

Dekoratif Söve

Dekoratif Söve

 • Metpor

  Metpor

  info@metpordekor.com

  Okunma Sayısı : 2155

Dekoratif Söve

  Dekoratif Söve

  Söve dekorasyon ve mantolama ürünleri kategorisindedir. Hayatlarımızı değiştireceği, ona güzellikler katacağı amacıyla söve uygulamalarını siz de çok seveceksiniz. Söve gerçekte bir ürün değil, dekoratif ve ısı yalıtımı özelliği taşıyan bir cephe malzemesidi. Dekoratif söve alt ürünleri ise çok fazladır. Dekoratif söve malzemesi hayatımıza polimer ve kimya teknolojisinin gelişmeleri neticesi girdi.

  Dekoratif Söve Ve Dekoratif Söve ModelleriDekoratif Söve; son teknoloji eps ve xps bloklarından üretilir. Eps ve xps bloklar kesilerek üstüne bir grup işler yapılarak sağlam ve uzun süreli kullanıma ideal olması sağlanır. Kesilen bloklar üstüne sıva kaplaması yapılır. Bu sıva kaplaması da özel olup, akrilik esaslıdır. Özel olarak sarfedilen malzemelerden en muhimi Dekoratif Söve harcı diye tanımladığımız harçtır. Söve nedir sorusunun teknik olarak cevabını halkın anlayacağı dilden en güzel bu şekilde açıklayabiliriz.

  Dekoratif Pencere Söveleri 

  Sonuç itibariyle yeni gelişmekte olan polimer biliminin bir ürünüdür. Polimer bilimine çoğalan ilginin neticeleri diyebiliriz. Ülkemizde de bu konunun gelişimi üstüne üniversitelerde açılan bölümlerde polimer mühendisleri yetiştirilmeye başlanmıştır. Gelecek, polimerde yani plastik bilimindedir. Hayatımızda bir çok malzeme esasen plastik ve türevlerinden bulunduğu gibi daha da çok olmaya devam edecektir.


  Faydalı Makaleler

  logo

  Metpor Dekor farklı modeller ve seçeneklerle başta İstanbul olmak üzere tüm ülkemize hizmet vermektelerdir

  info@metpordekor.com
  Telefon: + 90 216 387 46 64
  FAX: + 90 216 517 84 33
  GSM: + 90 532 697 15 47
  Petrol İş Mahallesi Levent Sokak
  No : 13/1 Kartal / İstanbul.

  2005 - 2019 MT Web Team - Metpor Söve&Mantolama Ürünleri - Metpordekor.com

  Metpordekor.com Mobilde
  mailform