• info@metpordekor.com
 • SSS

Cephe Giydirme Firmaları İstanbul, Dış Cephe Giydirme Şirketleri

 • Ana Sayfa
 • Blog
 • Cephe Giydirme Firmaları, İstanbul Dış Cephe Giydirme Firmaları

Cephe Giydirme Firmaları, İstanbul Dış Cephe Giydirme Firmaları

 • Metpor

  Metpor

  info@metpordekor.com

  Okunma Sayısı : 7 104

Cephe Giydirme Firmaları, İstanbul Dış Cephe Giydirme Firmaları

  Cephe Giydirme Firmaları

  Cephe Giydirme Firmaları; Evler için kaplama, vinil kaplama, kaplama sistemleri ve dış cephe kaplamaları dahil olmak üzere çoğu kaplama stilinin profesyonel kaplama, izolasyon, söve ve yalıtım malzemesi tedarikçisi ve montajcısıdır.

  Konut yönetimlerinin binalarda ısı yalıtım kararı aldıklarında doğru firmayı çözüm ortağı olarak seçmeleri önemlidir. Sürecin en başında yapılan bu doğru tercih uygulama sürecinde karşılaşılabilecek sayısız sorunu oluşmadan ortadan kaldırır. Unutulmamalıdır ki ısı yalıtım, mantolama işi emek yoğun ve doğru uygulanmadığında sık ve seri hata üreten bir iş dalıdır. Bu doğru dış cephe giydirme firması tercihi, binalarda ısı yalıtımı için, konut yöneticileri ve kat maliklerinin birlikte aldığı ısı yalıtım kararından daha önemlidir. Beklentilerinizi karşılayabilecek profesyonel mantolama firmasını çözüm ortağı olarak seçmelisiniz.

  Bir şirketin dış cephe giydirmesi, kartvizit olmasının yanı sıra, müşterinin markayla ilk temasını temsil eder, yeni müşteriler çekmek için olsun ya da olmasın , dolayısıyla markanızın iletmek istediklerine göre düşünmeniz ve bir cephe oluşturmanız gerekir. cezbetmek. Dış cephenize nasıl baktığınız ve davrandığınız, müşterinizin işletmenize girerken nasıl hissedeceğidir, bilinçaltımızda, dışarıda bir rahatlama ve umursamazlık görürsek, bunu içeride hayal eder ve kendimize de aktarırız ve bu her şey olduğunda olur. çok iyi bakılmış , sevgi dışarıdaysa mutlaka içeridedir.ve daha iyisi... sevgi bizde (müşterilerde) ve evimizde (orada satılan ürünleri alarak) olacak. dış cephe giydirmenin şirketler için önemini keşfettik!

  Bu önemli noktalardan sadece bir tanesi çünkü cephenizi tanımlayarak aynı zamanda hedef kitlenizi de tanımlamış oluyorsunuz... Nişinizi belirliyor ve satış olanaklarınızı artırıyorsunuz sonuçta işletmenizin önünden çok sayıda insan geçiyor ama hepsi bir parçası değil. hedef kitlenizin!

  Renkler, dokular, afişler, yazı tipi, pencere boyutu... her şey birlikte analiz edilmelidir. Bu çalışmaları yapmak için çok büyük bir cepheye sahip olmak ya da tanınmış bir franchise olmak gerekmiyor, bugün sahip olduğumuz erişilebilirlik ile herhangi bir esnaf logosunun renklerini, hangi görseli göstermek ve araştırmak istediğini değerlendirebiliyor ve araştırabiliyor. bazı referanslar zaten internette var ve ayrıca renk ve doku seçiminde bize rehberlik edebilecek uygun fiyatlı profesyonellerimiz var. Metpor Dekor 'da, şirketler için ticari cepheleri klasik veya neoklasiğe dönüştürmek için çerçevelerde bazı çözümlerimiz var. Projenizi getirebilirsiniz ya da burada geliştirelim. Bir referanstan ve elimizdeki ölçülerle, şirketinize özel ve ekonomik bir şekilde çerçeve kompozisyonunu oluşturuyoruz!

  Cephe Giydirme Firmaları, Cephe Kaplama FirmalarıYalıtım sektörü devamlı büyümektedir. Malzeme üreticilerinin ve cephe giydirme firmalarının sayısının bu büyümeyle birlikte artmaktadır. Oluşan rekabetin bina sahiplerine doğru yansıması önem arz etmektedir. Sektörde işi yapmaktan ziyade işi almak için fiyat odaklı düşünen mantolama firmaları standartlara uygun olmayan ve işinin ehli olmayan düşük ücretli uygulama personeli ile giydirme cephe yapan firmalar, kısa, orta, uzun vadelerde konut sakinlerine hem maddi hem de manevi zarar vermektedir. Yalıtım yaptırarak yakıt giderlerinden tasarruf etmek, daha güvenli ve konforlu binalarda yaşamak isteyen daire sakinleri hayal kırıklıklarına uğramaktadır. 

  Dış Cephe Giydirme Firmaları 

  Metpor Söve & Mantolama olarak, evlerin yenilenmesinde 20 yıldan fazla deneyime sahibiz. Bir giydirme cephe firması, evinize yeni bir yaşam kiralayacaktır ve değerine binlerce lira değer ekleyebilir. Yalnızca yüksek kaliteli kaplamalar fugalı cephe kaplama, yalı baskı cephe giydirme gibi eps strafor köpük ürünleri kullanırız. Isı yalıtım levhaları su, hava, ısı gibi olumsuz şartlara karşı mükemmel mukavemet sağlamaktadır.

  Dış cephe kaplamaları konutlara zarar veren yağmur, rüzgar, kar, güneş gibi dış hava koşullarına karşı etkin bir koruma sunarken aynı vakitte estetik olarak binanın mimari tarzını tamamlamak amacıyla de kullanılır. Dış cephe kaplaması ses iletimi en aza indirirken, ısı ve su izolasyonu da sağlayarak binanın ömrünü de uzatır.

  Giydirme Cephe Panel Firmaları, Cephe Giydirme FirmalarıBina kaplama malzemeleri genelde binanın dizayn ve estetik görünümüne ideal olarak seçilir ve uygulanır. Türkiye’de çoğunluklu olarak ahşap, prekast, american siding, yalı baskı kaplamaları, kompozit (alucobont), granit, alüminyum, natural taş ve cam cephe kaplamaları kullanılmaktadır. Amerika, Kanada ve Avustralya gibi ülkelerde dış cephe firmaları süregelen olarak (ısıl şartlara bağlı olarak) ahşap dış cephe giydirme malzemeleri birlikte, american siding dış cephe kaplamaları kullanılmaktadır. 

  Dış Cephe Giydirmenin Avantajları;

  1. Dış cephe binayı dış etkilerden koruduğu için bina ömrünü uzatmaktadır.
  2. Binada meydana gelebilecek rutubetin oluşmasını engeller.
  3. Isı ve enerji kaybını önler. Böylelikle tasarruf edilmesine fayda sağlar.
  4. Dış cephe kaplamasının en önemli faydasından biriside yangına karşı koruma sağlamasıdır.
  5. Dış cephe kaplaması binaya estetik bir görünüm sağlar.
  6. Ses yalıtımı sağlar, sesin gelmesini ve gitmesini önler. Gürültü kirliliğini asgariye indirir.
  7. Dış cephe kaplama yapılan binalar daha konforlu bir yaşam alanına bürünür.

  İstanbul Cephe Giydirme Firmaları

  Dış cephe mantolama mevzusu ile ilgili pek çok ısı yalıtım firmasının hizmet verdiğini biliyoruz. Fakat burada dış cephe giydirme firması ile beraber mühim olan mevzu da sarfedilen ürünlerin niteliksidir. Kalite bir firma için en mühim mevzuların başında gelmektedir. Bu amaçla da dış cephe giydirme firmaları arasında söz sahibi olabilmek amacıyla kullanılması gereken en mühim ürünlerin başında METPOR gelmekte. YILKAR İNŞAAT bu noktada kendisinden beklenenleri aslileştirerek her vakit nitelikli işler çıkarmaya da özen göstermiştir. Bu anlamda mantolama firmaları ürün detaylılığı ve de yapılarda kullanım rahatlığından en çok tercih edilen olarak bilinmektedir. 

  En İyi Dış Cephe Giydirme Firmaları İstanbul

  İstanbul cephe giydirme firmaları ile alakalı çeşitli veriler sunduğumuz, mantolama sektörüne ait genel verilere yer sunduğumuz bilgilendirme yazımızdır.

  Binalarda mantolama yaptırmak için "dış cephe giydirme firmaları" arayışı içerisinde bulunduğumuz vakitlerde çok rast gelinen bir konudur. Zira yapıların enerji verimliliği ile alakalı yasa hükümlerinde yapıların ısı bakımından izole edilmeleri mecburi duruma getirilmiş ve dış cephe kaplama firmaları bu kapsamda pek çok projeye imza atmaya başlamıştır. Yalnız altı çizilmesi gereken bir nokta bulunmaktadır yasa koyucunun hükümleri gereğince, enerji katagorisi belgelendirmesi kağıt üzerinde yapılan bir prosedür değildir. Mantolama malzemeleri kokusuz olmalıdır. Uzun vadede rahatsız edici kokular yaymamalıdır. İl il ısı yalıtım levha kalınlıkları yönetmeliklerle belirlenmiş olup, cephe firmaları istanbul içinde de bu kurarllara uygun hareket ederler.

  Eski binaların dış cephesinin yenilenmesi makalemizi de inceleyebilirsiniz. İstanbul mantolama firmaları, rastgele bir dekorasyon ya da mantolama firması değildir. Yapı yalıtımı özel bir etkinlik alanıdır ve kendisine ait pek çok ek kaliteyi söz konusudur. Bu amaçla "cephe giydirme firmaları" sektörde ayrı bir konumda bulunmaktadır. Elbette bahsetmiş olduğumuz izolasyon şirketleri, nitelikli hizmet yapan şirketlerdir ve örnek olarak Metpor Söve & Mantolama bölümünde eksper az sayıdaki dış cephe kaplama firmasından bir tanesidir. Biz dış cephe giydirme uygulamalarında gerek İstanbul gerek de Türkiye'de en büyük cephe firmaları konusunda ön sıradayız. Dış cephe giydirme firması seçilirken dikkat edilmesi gereken hususlar makalemize de göz atmanızı öneririz.

  Genellikle eski binalarda dış cephe mantolama tutarları; yapının mimarisi, iskele kurulumu, malzeme sarfiyatı vb. şeklinde durumlar fiyatı etkileyen faktörlerdir. Yapı ne kadar büyük ve metrajlıysa fiyatın ünite fiyatı da o kadar müsait olur. Aynı zamanda yapı ne kadar küçükse fiyatı da o denli pahalı olur.

  İstanbul bölgesi faliyet yürüten çoğu dış cephe giydirme firmaları ünite fiyatlarını 1000 m2 ve üzeri dış cepheler için vermektedir.

  Bazı fena niyetli firmalar birim fiyatı azca gosterip hemen sonra metraji fazla gosterip müşterileri yaniltabiliyor. Bu konuda dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan durumlardan bazıları şöyledir;

  Söylenecek bütün sözlü anlatımlar yada uygulamalar yazılı sözleşmeye dokulmelidir.
  Cephe giydirme firmasının referanslari ayrıca Resmi İş Bitirme evragi varmıdır diye incelenmelidir.
  İş verilen şirket Sahibi personeli eğitimi ne üstüne yapmıştır.
  İnternet üstünden belirtilmis herhangi bir şikayeti varmıdır. Varsa sebebleri incelenmedir.
  İnternet özellikle google üzerinde olumlu yorumları varmıdır.
  Kaç senelik firma.
  Bu maddeler gibi bir oldukça madde siralayabiliriz. Müşterilerin bu mevzuda çok dikkatli olması icap eder çünkü dış cephe mantolama bir defa yaptirilabilen bir iştir.
 • Dış Cephe Yenilemenin Yeni Yolu: Mimari Yapılarda Strafor Dış Cephe Giydirme Sistemleri
 • 2024 Mantolama Firmaları Rehberi: Isı Yalıtımında Zirve
 • Dış Cephe Nedir: İşlevsel ve Şık Dış Cephe Tasarımı İle Yeni Bir Bakış Açısı Elde Edin
 • Dış Cephe Kaplama Malzemeleri 2024: Yüksek Kaliteli, Dayanıklı Dış Cephe Malzemeleri
 • Cephe Giydirme Modelleri, Cephe Giydirme Çeşitleri
  Cephe Giydirme Firmaları, İstanbul Dış Cephe Giydirme Firmaları

  Metpor Dekor

  Cephe Giydirme Firmaları

  Cephe Giydirme Firmaları; Evler için kaplama, vinil kaplama, kaplama sistemleri ve dış cephe kaplamaları dahil olmak üzere çoğu kaplama stilinin profesyonel kaplama, izolasyon, söve ve yalıtım malzemesi tedarikçisi ve montajcısıdır.

  Konut yönetimlerinin binalarda ısı yalıtım kararı aldıklarında doğru firmayı çözüm ortağı olarak seçmeleri önemlidir. Sürecin en başında yapılan bu doğru tercih uygulama sürecinde karşılaşılabilecek sayısız sorunu oluşmadan ortadan kaldırır. Unutulmamalıdır ki ısı yalıtım, mantolama işi emek yoğun ve doğru uygulanmadığında sık ve seri hata üreten bir iş dalıdır. Bu doğru dış cephe giydirme firması tercihi, binalarda ısı yalıtımı için, konut yöneticileri ve kat maliklerinin birlikte aldığı ısı yalıtım kararından daha önemlidir. Beklentilerinizi karşılayabilecek profesyonel mantolama firmasını çözüm ortağı olarak seçmelisiniz.

  Bir şirketin dış cephe giydirmesi, kartvizit olmasının yanı sıra, müşterinin markayla ilk temasını temsil eder, yeni müşteriler çekmek için olsun ya da olmasın , dolayısıyla markanızın iletmek istediklerine göre düşünmeniz ve bir cephe oluşturmanız gerekir. cezbetmek. Dış cephenize nasıl baktığınız ve davrandığınız, müşterinizin işletmenize girerken nasıl hissedeceğidir, bilinçaltımızda, dışarıda bir rahatlama ve umursamazlık görürsek, bunu içeride hayal eder ve kendimize de aktarırız ve bu her şey olduğunda olur. çok iyi bakılmış , sevgi dışarıdaysa mutlaka içeridedir.ve daha iyisi... sevgi bizde (müşterilerde) ve evimizde (orada satılan ürünleri alarak) olacak. dış cephe giydirmenin şirketler için önemini keşfettik!

  Bu önemli noktalardan sadece bir tanesi çünkü cephenizi tanımlayarak aynı zamanda hedef kitlenizi de tanımlamış oluyorsunuz... Nişinizi belirliyor ve satış olanaklarınızı artırıyorsunuz sonuçta işletmenizin önünden çok sayıda insan geçiyor ama hepsi bir parçası değil. hedef kitlenizin!

  Renkler, dokular, afişler, yazı tipi, pencere boyutu... her şey birlikte analiz edilmelidir. Bu çalışmaları yapmak için çok büyük bir cepheye sahip olmak ya da tanınmış bir franchise olmak gerekmiyor, bugün sahip olduğumuz erişilebilirlik ile herhangi bir esnaf logosunun renklerini, hangi görseli göstermek ve araştırmak istediğini değerlendirebiliyor ve araştırabiliyor. bazı referanslar zaten internette var ve ayrıca renk ve doku seçiminde bize rehberlik edebilecek uygun fiyatlı profesyonellerimiz var. Metpor Dekor 'da, şirketler için ticari cepheleri klasik veya neoklasiğe dönüştürmek için çerçevelerde bazı çözümlerimiz var. Projenizi getirebilirsiniz ya da burada geliştirelim. Bir referanstan ve elimizdeki ölçülerle, şirketinize özel ve ekonomik bir şekilde çerçeve kompozisyonunu oluşturuyoruz!

  Cephe Giydirme Firmaları, Cephe Kaplama FirmalarıYalıtım sektörü devamlı büyümektedir. Malzeme üreticilerinin ve cephe giydirme firmalarının sayısının bu büyümeyle birlikte artmaktadır. Oluşan rekabetin bina sahiplerine doğru yansıması önem arz etmektedir. Sektörde işi yapmaktan ziyade işi almak için fiyat odaklı düşünen mantolama firmaları standartlara uygun olmayan ve işinin ehli olmayan düşük ücretli uygulama personeli ile giydirme cephe yapan firmalar, kısa, orta, uzun vadelerde konut sakinlerine hem maddi hem de manevi zarar vermektedir. Yalıtım yaptırarak yakıt giderlerinden tasarruf etmek, daha güvenli ve konforlu binalarda yaşamak isteyen daire sakinleri hayal kırıklıklarına uğramaktadır. 

  Dış Cephe Giydirme Firmaları 

  Metpor Söve & Mantolama olarak, evlerin yenilenmesinde 20 yıldan fazla deneyime sahibiz. Bir giydirme cephe firması, evinize yeni bir yaşam kiralayacaktır ve değerine binlerce lira değer ekleyebilir. Yalnızca yüksek kaliteli kaplamalar fugalı cephe kaplama, yalı baskı cephe giydirme gibi eps strafor köpük ürünleri kullanırız. Isı yalıtım levhaları su, hava, ısı gibi olumsuz şartlara karşı mükemmel mukavemet sağlamaktadır.

  Dış cephe kaplamaları konutlara zarar veren yağmur, rüzgar, kar, güneş gibi dış hava koşullarına karşı etkin bir koruma sunarken aynı vakitte estetik olarak binanın mimari tarzını tamamlamak amacıyla de kullanılır. Dış cephe kaplaması ses iletimi en aza indirirken, ısı ve su izolasyonu da sağlayarak binanın ömrünü de uzatır.

  Giydirme Cephe Panel Firmaları, Cephe Giydirme FirmalarıBina kaplama malzemeleri genelde binanın dizayn ve estetik görünümüne ideal olarak seçilir ve uygulanır. Türkiye’de çoğunluklu olarak ahşap, prekast, american siding, yalı baskı kaplamaları, kompozit (alucobont), granit, alüminyum, natural taş ve cam cephe kaplamaları kullanılmaktadır. Amerika, Kanada ve Avustralya gibi ülkelerde dış cephe firmaları süregelen olarak (ısıl şartlara bağlı olarak) ahşap dış cephe giydirme malzemeleri birlikte, american siding dış cephe kaplamaları kullanılmaktadır. 

  Dış Cephe Giydirmenin Avantajları;

  1. Dış cephe binayı dış etkilerden koruduğu için bina ömrünü uzatmaktadır.
  2. Binada meydana gelebilecek rutubetin oluşmasını engeller.
  3. Isı ve enerji kaybını önler. Böylelikle tasarruf edilmesine fayda sağlar.
  4. Dış cephe kaplamasının en önemli faydasından biriside yangına karşı koruma sağlamasıdır.
  5. Dış cephe kaplaması binaya estetik bir görünüm sağlar.
  6. Ses yalıtımı sağlar, sesin gelmesini ve gitmesini önler. Gürültü kirliliğini asgariye indirir.
  7. Dış cephe kaplama yapılan binalar daha konforlu bir yaşam alanına bürünür.

  İstanbul Cephe Giydirme Firmaları

  Dış cephe mantolama mevzusu ile ilgili pek çok ısı yalıtım firmasının hizmet verdiğini biliyoruz. Fakat burada dış cephe giydirme firması ile beraber mühim olan mevzu da sarfedilen ürünlerin niteliksidir. Kalite bir firma için en mühim mevzuların başında gelmektedir. Bu amaçla da dış cephe giydirme firmaları arasında söz sahibi olabilmek amacıyla kullanılması gereken en mühim ürünlerin başında METPOR gelmekte. YILKAR İNŞAAT bu noktada kendisinden beklenenleri aslileştirerek her vakit nitelikli işler çıkarmaya da özen göstermiştir. Bu anlamda mantolama firmaları ürün detaylılığı ve de yapılarda kullanım rahatlığından en çok tercih edilen olarak bilinmektedir. 

  En İyi Dış Cephe Giydirme Firmaları İstanbul

  İstanbul cephe giydirme firmaları ile alakalı çeşitli veriler sunduğumuz, mantolama sektörüne ait genel verilere yer sunduğumuz bilgilendirme yazımızdır.

  Binalarda mantolama yaptırmak için "dış cephe giydirme firmaları" arayışı içerisinde bulunduğumuz vakitlerde çok rast gelinen bir konudur. Zira yapıların enerji verimliliği ile alakalı yasa hükümlerinde yapıların ısı bakımından izole edilmeleri mecburi duruma getirilmiş ve dış cephe kaplama firmaları bu kapsamda pek çok projeye imza atmaya başlamıştır. Yalnız altı çizilmesi gereken bir nokta bulunmaktadır yasa koyucunun hükümleri gereğince, enerji katagorisi belgelendirmesi kağıt üzerinde yapılan bir prosedür değildir. Mantolama malzemeleri kokusuz olmalıdır. Uzun vadede rahatsız edici kokular yaymamalıdır. İl il ısı yalıtım levha kalınlıkları yönetmeliklerle belirlenmiş olup, cephe firmaları istanbul içinde de bu kurarllara uygun hareket ederler.

  Eski binaların dış cephesinin yenilenmesi makalemizi de inceleyebilirsiniz. İstanbul mantolama firmaları, rastgele bir dekorasyon ya da mantolama firması değildir. Yapı yalıtımı özel bir etkinlik alanıdır ve kendisine ait pek çok ek kaliteyi söz konusudur. Bu amaçla "cephe giydirme firmaları" sektörde ayrı bir konumda bulunmaktadır. Elbette bahsetmiş olduğumuz izolasyon şirketleri, nitelikli hizmet yapan şirketlerdir ve örnek olarak Metpor Söve & Mantolama bölümünde eksper az sayıdaki dış cephe kaplama firmasından bir tanesidir. Biz dış cephe giydirme uygulamalarında gerek İstanbul gerek de Türkiye'de en büyük cephe firmaları konusunda ön sıradayız. Dış cephe giydirme firması seçilirken dikkat edilmesi gereken hususlar makalemize de göz atmanızı öneririz.

  Genellikle eski binalarda dış cephe mantolama tutarları; yapının mimarisi, iskele kurulumu, malzeme sarfiyatı vb. şeklinde durumlar fiyatı etkileyen faktörlerdir. Yapı ne kadar büyük ve metrajlıysa fiyatın ünite fiyatı da o kadar müsait olur. Aynı zamanda yapı ne kadar küçükse fiyatı da o denli pahalı olur.

  İstanbul bölgesi faliyet yürüten çoğu dış cephe giydirme firmaları ünite fiyatlarını 1000 m2 ve üzeri dış cepheler için vermektedir.

  Bazı fena niyetli firmalar birim fiyatı azca gosterip hemen sonra metraji fazla gosterip müşterileri yaniltabiliyor. Bu konuda dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan durumlardan bazıları şöyledir;

  Söylenecek bütün sözlü anlatımlar yada uygulamalar yazılı sözleşmeye dokulmelidir.
  Cephe giydirme firmasının referanslari ayrıca Resmi İş Bitirme evragi varmıdır diye incelenmelidir.
  İş verilen şirket Sahibi personeli eğitimi ne üstüne yapmıştır.
  İnternet üstünden belirtilmis herhangi bir şikayeti varmıdır. Varsa sebebleri incelenmedir.
  İnternet özellikle google üzerinde olumlu yorumları varmıdır.
  Kaç senelik firma.
  Bu maddeler gibi bir oldukça madde siralayabiliriz. Müşterilerin bu mevzuda çok dikkatli olması icap eder çünkü dış cephe mantolama bir defa yaptirilabilen bir iştir.


  logo

  Metpor Dekor ile Hayallerinizdeki Binayı Gerçeğe Dönüştürün!

  Estetik, Kalite ve Mükemmellik Sinerjisiyle Buluşuyor!  Metpor Dekor, Dış Cephe Kaplama, Söve, Isı Yyalıtımı ve Mantolama Alanlarında Öncü, Estetik ve Kaliteli Çözümler Sunan Bir Firmadır. #DışCepheKaplama #Söve #IsıYalıtımı #Mantolama #MetporDekor #Estetik #Kalite #Profesyonellik #Mükemmellik. Binalarınız Hayal Gücünüzün Ötesine Geçsin!

  info@metpordekor.com
  Telefon: + 90 216 387 46 64
  FAX: + 90 216 517 84 33
  GSM: + 90 532 697 15 47
  Petrol İş Mahallesi, Kurtuluş Sokak No: 3/B 34862 Kartal/İstanbul

  2005 - 2023 MT Web Team | Metpor Söve & Mantolama Ürünleri - Metpordekor.com

  whatsapp