• + 90 216 387 46 64
 • info@metpordekor.com

Bina Dış Cephe Dekorasyon

Bina Dış Cephe Dekorasyon

 • Metpor

  Metpor

  info@metpordekor.com

  Okunma Sayısı : 2150

Bina Dış Cephe Dekorasyon

  Bina Dış Cephe Dekorasyon

  Güzel ve orantılı kombinasyonlarla çok şık dış cepheler yapılmaya başlandı. Herhangi bir mimara gereksinim duymadan oluşturulan dış cephe dekorasyonlar mütahhitlerin tamamıyla zevkine kalmış.

  Şimdi bu kaplama ürünlerini biraz ele alalım.

  Bina Dis Cephe Dekorasyon amacıyla dekoratif söve; Fiyat olarak cazip olan bu dış cephe kaplama malzemesi köpükten üretiliyor. Sadece dekoratif söve ile dekore edilen binalar sanki karton evleri anımsatıyor. Fiyat idealliği , hafifliği ve ısı yalıtımına yani mantolama özelliğine katkı sağlaması avantaj. Bu ürünleri dış cephenizde kullanırken kesinlikle alev almaz oluşuna özen gösterin.

  Bina Dış Cephe Kaplaması İçin Patlatma strafor doğal taş; Tarihin dokusu, kalıcılığı ve göz dolduran görüntüsü ile natural taşlar binalarınızda en prestijli görüntüyü yakalamanızı gerçekleştiren dekoratif cephe kaplama ve Bina Dis Cephe Dekorasyon malzemeleridir. Doğal taşların gerçek renk detaylılığı ile imal edilen değişik modeller kombinasyonlarınız amacıyla ideal.

  Kompozit dış cephe duvar kaplamaya nazaran daha ideal fiyatlı olması nedeni ile son zamanlarda sıkça tercih edilmeye başlandı. Tarihin en eski yapı malzemesi olan mermerler, travertenler ve başka natural taşlardan imal edilen fileli filesiz patlatma natural taşlar kuşkusuz gene modası geçmeyen en kalıcı yapı malzemesi olmaya devam edecektir.Dış cephelerde genelde balkon, fransız balkon altlarında kullanılmaktadır. Fiyatları ortalama metrekare bazında 30 TL ila 95 TL arasında değişmektedir.
  logo

  Metpor Dekor farklı modeller ve seçeneklerle başta İstanbul olmak üzere tüm ülkemize hizmet vermektelerdir

  info@metpordekor.com
  Telefon: + 90 216 387 46 64
  FAX: + 90 216 517 84 33
  GSM: + 90 532 697 15 47
  Petrol İş Mahallesi Levent Sokak
  No : 13/1 Kartal / İstanbul.

  2005 - 2019 MT Web Team - Metpor Söve&Mantolama Ürünleri - Metpordekor.com

  Metpordekor.com Mobilde
  mailform