• + 90 216 387 46 64
 • info@metpordekor.com

Bina Mantolama Modelleri

Bina Mantolama Modelleri

 • Metpor

  Metpor

  info@metpordekor.com

  Okunma Sayısı : 2178

Bina Mantolama Modelleri

  Bina Mantolama Modelleri

  Dış Cephe Kaplama Malzemeleri ile mekanın ruhunu dışarı yansıtın! Giydiğimiz kıyafetlerin karakterimizi yansıtması gibi bir yapının dış cephe kaplaması da mekanın üstüne giydiği elbisedir. Dış Cephe Kaplamada değişik Bina Mantolama Modelleri ve varlıklı renk seçenekleri kullanılarak mimari dizayn özgürlüğünüzü dışa yansıtabilirsiniz.

  Ahşap Dış Cephe Kaplaması
  Ahşabın natural yapısı ve sıcak görüntüsü evinizin doğanın bir parçası gibi görünmesini sağlar. Ahşap söve dış cephe kar, yağmur, yel gibi zorlu hava koşullarına sağlam olarak geliştirilir ve estetik bir görüntü sağlar.

  Ahşap dış cephe cepheyi evinize uygularken doğanın renklerine ayak uydurarak ve mimaride sarfedilen malzemeleri göz önüne alarak renk seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

  Cam Dış Bina Mantolama Modelleri
  Cam dış cephe kaplaması mekanın dışarıdan prestijli görünmesini sağlar, ısı kayıplarını ortadan kaldırdıkları amacıyla de olabildiğince sık tercih edilirler.

  Terracotta
  Pişmiş toprak manasına gelen Terra Cotta kil ve natural malzemelerden saniyesel olarak üretilmektedir. Tuğla cephe kaplama ve Terracotta‘nın etraf arkadaşı nitelikleri ve ekonomik faydaları ile kusursuz esnekliği, hafifliği, yangın direnci, donma direnci bu malzemeyi çağdaş ve yeni bir trend durumuna getirdi.

  Çimento Esaslı Bina Mantolama Modelleri
  Çimento ya da diğer bir söyleyişle beton panel kaplama saniyesel dizaynların en çok tercih edilenidir. Ultra hafif natural beton panel kaplama dış mekanlarda hayal kuvveti ile sınırlı beton dizaynları karakterize etmeyi olası kılıyor.

  Doğal Taş Cephe Kaplaması
  Doğal taş cephe kaplaması evinize orjinal bir şekil kazandırır. Farklı natural taş kaplama seçeneklerini kullanarak tabiata uyumlu bir şekilde evinize estetik katın!

  Laminat Bina Mantolama Modelleri
  Laminat cephe kaplama sistemi kendi içerisinde değişik değişik sistemler içeriyor olsa da dışarıdan bir bütünlük sağlayarak olabildiğince şık bir manzara sağlar. Ahşap manzarası ve sağlam yapısı vasıtası ile çağdaş mimarinin en çok tercih edilen kaplama çeşitlerinin başında gelmektedir.

  Metal Bina Mantolama Modelleri
  Metal Dış Cephe Kaplaması karakteristik duruşu ile mekanınızın görüntüsüne çağdaşlik katar.

  Polikarbonat Cephe Kaplaması
  Polikarbonat Cephe levhaları, büyük cephelerde gün ışığından maximum oranda faydalanmak hedefiyle üretilir. Polikarbonat cephe kaplama size olabildiğince geniş bir renk paleti sunar. Bahar ve yaz mevsimlerinde mekanınızı neşelendirebilirsiniz!

  Seramik-Porselen Bina Mantolama Modelleri
  Seramik cephe kaplama vasıtası ile değişik renk ve dokularda imal edilen granit seramikler olabildiğince şık görünmektedir. Seramik yüzey ile betonarme arasında bir oran boşluk kalacağı amacıyla ısı yalıtımı kullanılmasına da imkân sağlamaktadır.

  Dış Cephe Kaplama Panelleri
  Cephede dış cephe kaplama panelleri seçenek renk seçenekleri ile estetik bir manzara elde edilir. Sıva ve boyaya lüzum kalmaz. İş merkezleri ve depolar, spor salonları, hayvan çiftlikleri, alış veriş merkezleri, endüstri yapıları, saniyesel yapılarda rahatça kullanılabilir.

  Sandviç Panel kullanılmakta bulunduğu oldukça üst düzeyde ısı, ses ve su yalıtım olanağı sağlamaktadır, yapılarda boya ve sıva aynısı kaplamalara ihtiyaç bırakmaz.

  Hızlı Erişim Linkleri

  Mantolama Uygulaması Nasıl Yapılır?, Mantolama ÇeşitleriMantolamaMantolama Malzemeleri Nelerdir?Mantolama FirmalarıMantolamanın FaydalarıDekoratif Mantolamaİç Cephe MantolamaIsı Yalıtımı Nedir?Mantolama Fiyatları 2019Mantolama Malzeme Fiyatları 2019Dış Cephe Mantolama Fiyatları 2019, Dış Cephe Mantolama Malzeme FiyatlarıMantolama İşçilik Fiyatları 2019Mantolama Fiyat HesaplamaDış Cephe KaplamaMantolama FirmalarıYalı BaskıFugalı Kaplamaİstanbul Mantolama FiyatlarıMantolama ModelleriIsı YalıtımıIsı Yalıtımı NedirIsı Yalıtım FiyatlarıIsı Yalıtım FirmalarıIsı Yalıtım MalzemeleriIsı Yalıtım ÇeşitleriEn İyi Mantolama FirmalarıIsı Yalıtımı Nasıl YapılırIsı Yalıtımın ÖnemiIsı Yalıtımın FaydalarıNeden Isı Yalıtımı YaptırmalıyızIsı Yalıtımın Uygulandığı YerlerMantolamaDış Cephesöveduvar kaplamaduvar kaplamalarıduvar kaplama panelleriduvar kaplama straforduvar kaplama malzemeleristrafor duvar kaplamastrafor duvar kaplama koçtaşstrafor duvar kaplama fiyatlarıstrafor duvar kaplama nasıl yapılır?strafor duvar kaplama panelistrafor duvar paneliduvar dekorasyonutaş görünümlü duvar panelisöve modellerisöve nedir?söve çeşitleridüz söve modellericam söve modelleriyuvarlak söve modelleridış cephe kaplamamantolamasöveiç cephe söve modelleristrafor duvar panelistrafor duvar kaplama




  logo

  Metpor Dekor farklı modeller ve seçeneklerle başta İstanbul olmak üzere tüm ülkemize hizmet vermektelerdir

  info@metpordekor.com
  Telefon: + 90 216 387 46 64
  FAX: + 90 216 517 84 33
  GSM: + 90 532 697 15 47
  Petrol İş Mahallesi Levent Sokak
  No : 13/1 Kartal / İstanbul.

  2005 - 2019 MT Web Team - Metpor Söve&Mantolama Ürünleri - Metpordekor.com

  Metpordekor.com Mobilde
  mailform