• + 90 216 387 46 64
 • info@metpordekor.com

Cephe Malzemeleri

Cephe Malzemeleri

 • Metpor

  Metpor

  info@metpordekor.com

  Okunma Sayısı : 2162

Cephe Malzemeleri

  Cephe Malzemeleri

  Dekoratif Dış Cephe Kaplama
  Fugalı dekoratif dış cephe kaplama Cephe Malzemeleri
  Fugalı kaplama, dış cephe uygulamalarının üstüne oluşturulan bir kaplamadır. Fugalı kaplama dış cephe uygulamalarınız ve sizin hedefiyle bir çok katkı sağlar. Fugalı kaplama Cephe Malzemeleri, 6 farklı kimyasal ve mineralin uygulanması olayıdır ve size mantolama dayanıklıanın yanı sıra dekorasyonunuz hedefiyle de önem taşımaktadır. Dekoratif Dış Cephe Kaplamalarınızın üstüne uygulaması kolayca yapılır.

  Dekoratif Dış Cephe Kaplamaları Ve Cephe Malzemeleri

  Fugalı kaplama nedir sorusundan daha çok fugalı kaplamanın faydaları sorusu kullanıcıların daha çok dikkatini çekmektedir. Metpor Söve & Mantolama olarak, bir yaşam yaşayacağınız eviniz yada işyerleriniz hedefiyle söve ve mantolama uygulamaları hususu ile alakalı seçimlerinizde daha bilinçli olmanız hedefiyle sizi bilgilendirmeye devam ediyoruz. Fugalı kaplamanın faydalarından bahsedecek olursak. Fugalı kaplamada çeşitli kimyasallar kullanılır ve bu kimyasalların doğaya geri dönüşümü yoktur. Bu yüzden her türlü hava koşuluna, her türlü çevre koşuluna tamamen dayanıklıdırlar. Dış cephe uygulamalarınızın yani EPS, XPS bloklarınızın üzerinde dayanıklı bir kaplama malzemesi oluştururlar. Bu sayede uzun ömürlü kullanıma sahip olursunuz. Fugalı kaplama malzemeleri dekorasyonunuz hedefiyle de önem taşır. Üzerine uygulanacak olan boyanın renginin uzun yıllar solmamasını dayanıklıasının yanı sıra malzemenizin de dayanıklılığını arttırarak istenmeyen çatlakların oluşumunu engeller.

  Dekoratif- Bina Dış Cephe Malzemeleri
  Yali Baski Dekoratif Dış Cephe Kaplama

  Dogal malzemeler kullanilarak imal edilen yali baski Cephe Malzemeleri sahip oldugu ahsap görünümü ile cephelere estetik bir görünüm kazandirir. Üzerine boya uygulamasi yapilabilir, neme karsi dayaniklidir kabarma ve dökülme yapmaz, uzun süreli dayanim özelligine sahiptir, isiya ve atese dayaniklidir, her türlü binaya rahatlikla uygulanabilir. EPS isi yalitim levhalarinin üstüne akrilik esasli elyafli siva kaplanmasi yöntemi ile üretildigi hedefiyle, hem isi hem de su yalitimi kabiliyeti vardir, dis cephe kaplama firmalari uygulama kalitesine göre %50-60 arasi isi yalitimi saglayabilir.

  Dogal Tas Görünümlü Dekoratif Dış Cephe Kaplama

  Tas kaplama uygulamalari konutlarin çevresel faktörlerden kaynakli darbe ve asinimlara karsi koruma saglama amaci ile kullanilabilecegi gibi konutlarin toprak zemin ile temasini engelledigi hedefiyle cephe ve çevre düzenini saglamak amaci ile de kullanilabilmektedir. Çoğunlukla bisküvit tuglalar kullanilarak oluşturulan tas kaplamalar kendine has rengi ile cephelerde farkli tasarimlar olusturmakta ve konutlariniza deger katmaktadir.

  Dekoratif Dış Cephe Kaplamaları Ve Cephe Malzemeler

  Siding (yalı baskı) Dekoratif Dış Cephe Kaplama

  Siding isi ve suya dayanikli bir Dekoratif Dış Cephe Kaplama seklidir. Siding; polistren plakalarin fabrikalarda siding yani yalı baskı söve formunda üretilip üzeri özel dis cephe kaplamasi ile kaplanarak imal edilen bir malzemedir.
  Senelerce ilk günkü güzelligini muahafaza eder.Uzun ömürlüdür, boya bakim ve onarim gerektirmez, kolay temizlenir.Estetik ve çagdas görüntüsüyle yasam alanlarinizi güzellestirir, binaniza deger kazandirir. Tugla, beton, ahsap ya da çelik konstrüksiyon üstüne tek katli ya da çok katli binalarda kullanilabilir.Tüm hava kosullarina dayaniklidir, esneme, büzülme esnasinda kendini tolere eder.
  Günesten gelen ultraviyole isinlarina karsi dirençlidir.Isitma ve sogutma masraflarindan tasarruf edilir.Iç detaylarinda kullanilan buhar dengeleyici vasıtası ile duvarlarda nem olusturmaz.Üzerindeki tahliye delikleri ile bina nefes alir.Köse birlesim bosluklari vasıtası ile bina nefes alir.Küçük sorunlari çözebilecek aksesuarlariyla sorunsuz isi yalitimi saglar. Degisik renk seçeneklerine
  logo

  Metpor Dekor farklı modeller ve seçeneklerle başta İstanbul olmak üzere tüm ülkemize hizmet vermektelerdir

  info@metpordekor.com
  Telefon: + 90 216 387 46 64
  FAX: + 90 216 517 84 33
  GSM: + 90 532 697 15 47
  Petrol İş Mahallesi Levent Sokak
  No : 13/1 Kartal / İstanbul.

  2005 - 2019 MT Web Team - Metpor Söve&Mantolama Ürünleri - Metpordekor.com

  Metpordekor.com Mobilde
  mailform