• + 90 216 387 46 64
 • info@metpordekor.com

En İyi Mantolama Firmaları, Dış Cephe Mantolama Şirketleri

2020 Mantolama Firmaları Rehberi

 • Mete Yılmaz

  Mete Yılmaz

  meteyilmaz@metpordekor.com

  Okunma Sayısı : 27 991

2020 Mantolama Firmaları Rehberi

  En İyi Mantolama Firmaları Rehberi 2020 

  Bu makalemizde aşağıdaki konuları inceleyeceğiz.

  1. En iyi mantolama firmaları
  2. Mantolama fiyatları 2019
  3. Dış cephe mantolama
  4. Mantolama işleri
  5. İstanbul mantolama firmaları
  6. Mantolama nedir?
  7. Mantolama çeşitleri
  8. Mantolama malzemeleri
  9. Dış cephe yenilemesi

  Mantolama Firmaları; Tanım olarak, soğuğun evinize girmesini önlemek için yapınızın çatısı ve duvarları için ısı yalıtımı gibi hizmetleri mantolama firmaları sunar. Isı yalıtım firmaları, ticaret ve sanayinin vazgeçilmez müttefikidir. Giderek artan elektrik ve doğalgaz faturaları ile birlikte, boşa giden enejiyi azaltmak için stratejiler düşünülmelidir.

  Binanızdaki soğuk köprüler veya kör kutular gibi belirli enerji zayıflıklarını belirlemek önemlidir. Seçeceğiniz mantolama firması ayrıca, cephenin çeşitli unsurlarını (ışık, şelaleler ve diğer unsurlar) söküp değiştirmek zorunda kalacak olan elektrikçi, kalaycı, tesisatçı, peyzaj mimarı gibi çeşitli mesleklerle çalışmayı koordine etmelidir. Seçilen dış cephe mantolama firmasının izin ve sübvansiyon taleplerini ve hatta asbest gibi belirli kontrolleri dikkate aldığından emin olun.

  Projenizde Hangi Mantolama Firmaları ile Çalışmalısın?

  Projenize iyi başlamak, tam olarak ne yapacağınızı bilmekle başlar:

  Malzeme envanteri, özellikleri vb. ;
  Teslimat aşamaları: İşinizi tek başınıza yapıyorsanız, her bir tuğlalarınızı döşemeden önce temelleri hazırlayacaksınız. Anın ihtiyaçlarına dikkat edin. Projenin düzgün çalışması için henüz kullanışlı olmayan malzemelerle genel alanı aşırı yüklemeyin;

  Binalarda ısı yalıtımı için, konut yöneticileri ve kat maliklerinin beraber aldığı mantolama kararından çok daha önemli olan bir konu mantolama firması seçimi olmalıdır. beklentilerinizi karşılayabilecek profesyonel mantolama firmasına karar vermektir. Yalıtım sektörü günden güne büyümekle beraber malzeme üreticilerinin ve  özellikle başta İstanbul olmak üzere mantolama yapan firmalar sayıca oldukça yükselmesi ve bu rekabetin bina sahiplerine yansıması büyük ehemmiyet arz etmektedir. Fiyat merkezli düşünen dış cephe kaplama firmaları standartlara ideal olmayan ve işinin ehli olmayan düşük ücretli program personeli ile mantolama yapan firmalar, konut sakinlerine hem parasal hem de manevi zarar vermektedir. Yanlış dış cephe kaplama ile Yalıtım yaptırarak yakıt giderlerinden tasarruf etmek, daha güvenilir ve konforlu binalarda yaşam sürdürmek isteyen daire sakinleri hayal kırıklıklarına uğramaktadır. Sadece konut sakinleri değil, inşaat mantolama fiyatları da olumsuz etkilenmiştir.

  Yakındaki Lokasyonlardaki Diğer Projeleri Değerlendirin

  Teorik olarak, yapıyı uygun sıcaklıkta tutmak için en iyisi bir yalıtım türü olsa da, uzun vadede gerçekleşebilecek pek çok şey vardır ve bu etkileri önceden görmek çok zordur.

  Neyin işe yarama olasılığının en yüksek olduğunu görmenin ilk adımı, diğer mantolama projelerine bakmaktır. Aynı mahallede bir tür ısı yalıtımı kullanan başka binalar veya mülkler varsa, hangi sorunların önceden tespit edildiğini ve aynı sorunların projenizi nasıl etkileyebileceğini kontrol edebilirsiniz.

  Herhangi bir durumun çözülmesi durumunda, başka bir seçenek belirleyebilir veya projenizi uyarlayabilirsiniz.

  Projenize En Uygun Firma Seçeneğini Görün

  Binalar için en uygun malzemelere bağlı olarak, çalışmak için çeşitli seçenekleriniz olacaktır. Her hizmet için, kullanılan malzemeler tarafından empoze edilenler de dahil olmak üzere tüm sınırlamalarının akılda tutulması gerektiğini unutmamak önemlidir. Her proje için diğerlerinden daha uygun seçeneklere sahip olacaksınız.

  Uzun vadede hangi tür ısı yalıtımının uygulanabilir olduğuna dair bir fikriniz varsa, kısa vadede hangisinin en iyisi olduğuna karar verebilirsiniz. Şu anda mesele mülklerinizi analiz etmek ve en iyi maliyet - fayda oranına sahip olanı aramaktır.

  Daha Kaliteli Mantolama Tedarikçileri Arayın

  Aynı malzeme, farklı tedarikçiler tarafından teslim edildiğinde farklı bir kalite düzeyine sahip olabilir: biri son derece dayanıklı ve her kuruşa değer olabilirken diğeri işlenirken zar zor ayakta kalabilir. Bir mantolama firmasıyla sözleşme yapmaya karar vermeden önce çok araştırma yapmanız önemlidir.

  Bu tür araştırmalar için standart kurallar hala geçerlidir: Müşterileri ve şirketin eski müşterileriyle konuşun, değerlendirmeleri arayın ve mümkünse, sipariş vermeden önce izolasyon malzemesinin bir örneğini analiz edin. Bu, kaynaklarınızı kullanmadan önce niteliklerinizi kanıtlamanıza yardımcı olur.

  Daha İyi Performans İçin Yaltım Malzemelerini Birleştirmeyi Düşünün

  Son olarak, aynı proje içinde birden fazla yalıtım türünün, tümü bütçenizi ve yapı sınırlamalarınızı karşıladığı sürece kullanılabileceğini akılda tutmak her zaman iyidir. Sonuçta, bu kombinasyon beklenenden çok daha iyi sonuçlar verebilir.

  Yine, buradaki soru, farklı seçeneklerin maliyet etkinliğini karşılaştırmaktır. Gün boyunca çok fazla ısıya ve güneş ışığına maruz kalan bazı yapılar daha iyi bir kombinasyona ihtiyaç duyabilirken, diğerleri görevlerini çok fazla değişiklik yapmadan yerine getirebilirler. Sadece istenen sonucu elde etmenize neyin yardımcı olduğunu görün.

  Isı yalıtımı binalarda hem kullanım sırasında konfor ve kalite açısından hem de ekonomik ve ekolojik faktörler açısından gerçekten toplam bir fark yaratmaktadır. Binalara daha iyi ısı yalıtımı sağlayan, uygulamalarını kolaylaştıran çeşitli sistem seçenekleri vardır - hem basit olan uygulama açısından hem de finansal açıdan, çünkü değişen maliyetlere sahip seçenekler vardır.

  Mantolama Firmaları, Mantolama Şirketleri

  En İyi Isı Yalıtımı Firmaları

  İşlevsel, estetik ve yenilikçi esaslı çözümleriyle dış cephe mantolama sektörünün lider ısı yalıtım firması olan METPOR Mantolama & Söve, insanların manevi sayısal değeri en yüksek olan varlıkları olan yuvalarının, daha güvenilir, estetik ve enerji tasarrufu gerçekleştiren yapılara dönüşmesi için, çağın son teknolojik gelişmelerine ideal yalıtım çözümleri, yaşadığı çevrenin ekolojik yapısını da göz önünde bulundurarak yaşama yaşamış ve en kıymetli ortakları olarak gördüğü çalışanlarının gelişimine ve memnuniyetine ehemmiyet sunarak iş süreçlerini tasarlayan, bu eşi benzeri olmayan iş tasarımıyla dokunduğu bütün yapıları daha kıymetli duruma getiren ve bu sayısal değeri bütün etrafına ve müşterilerine yansıtmayı misyon edinen bir mantolama firmasıdır. Metpor en iyi mantolama firmaları arasında ön sıralarda yer 2001 yılından beri yer almaktadır. Bu niteliğimizi, bir çok değişkeni bir arada sunabiliyor olmamıza borçluyuz ve sahip olduğumuz yüksek niteliklerin yanı sıra fiyat seviyemiz itibariyle de en son teknoloji mantolama malzemeleri konusunda mühim bir üstünlüğü müşterilerimize sunuyoruz. Yukarıda değindiğimiz gibi en iyi mantolama firmaları seçerken bir kaç sayısal değeri öneme alabilmek doğru yaklaşım değildir. Biz mantolama uygulamalarımızda, detaylı ön mantolama analizi, projelendirme, tasarım süreçleri, uygulama değerlendirme ve önemli bir konu olan satış sonrası destekler süreçlerinin bütününde yüksek izolasyon standartlarını sizlere sunmaktayız.

  Mantolama Yapan Firmalar, Mantolama Şirketleri

  En iyi Mantolama ve İzolasyon Firmaları

  En iyi mantolama firmaları arasında lider olmanın gerektiği gibi, bize ulaştığınızda size ücretsiz keşif hizmeti sunuyor ve en kısa vakitte adresinize intikal ederek, binanızı analiz edip gerekli araştırmayı ayrıntılı biçimde yapıyor ve projeye dönüştürüyoruz. En iyi dış cephe kaplama malzemeleri ile çalıştığımız için, sunduğumuz hizmetlerimizi plana ideal biçimde size sunuyor ve tamamlanma etabında gereken tüm işlemleri yaparak işlemin garanti altına alınmasını sağlıyoruz. Size vereceğimiz 5 sene garantiden de anlayacağınız gibi biz size en iyi ısı yalıtım malzemeleri kullanımı doğrulusunda verilmesi gereken en nitelikli hizmeti veriyoruz.

  Dış Cephe Mantolamada En İyi Firmalar

  Dış cephe mantolama fiyatları 2019 yılında konut sahiplerininin bütçesini yormayarak, aynen 2018 mantolama fiyatları döneminde olduğu gibi makul seviyelerde tutulmaktadır. Döviz kurundaki hareketlilik dış cephe mantolama fiyatları 2018 yılında olumsuz etkiledi. sahip olacağınız en ideal civarda meydana çıkıyor ve ödediğinizin tam olarak karşılığını, hem de biraz çoğunu elde ediyorsunuz. Bizi seçerek bütün endişelerinizi unutun. Size en yüksek niteliği sunuyoruz. Dış cephe kaplama uygulamaları ve diğer cephe çalışmalarının dış cephe kaplama fiyatları için garanti veriyoruz. Proje verilen sözlere sadakat uygun mantolama malzeme fiyatları ile METPOR'da tamamlanır.

  Mantolama Firmaları Neler Satar?
  İnternet çağında, inşaat veya yenileme siteniz için ürün satın almanın iki farklı yolu vardır: çevrimiçi veya mağazada. Satın alma bu nedenle kolaysa, malzemeleri doğrudan işin yerine getirmek bazen o kadar kolay değildir. Ancak burada da iki yöntem öne çıkıyor:

  Koleksiyona göre: İhtiyacınız olan malzemeleri almak için doğrudan bir mağazaya, tüccara veya bir uzmana gidersiniz. Çoğu zaman, bir kamyon, bir römork ve hatta büyük bir arabaya sahip olmanız gerekir. Bir mağaza sorumlusu kesinlikle malı kaldırmanıza yardımcı olurken, olay yerinde hikaye oldukça farklı olabilir.
  Teslimatla : En basit, en hızlı ve en verimli olan, şu anda ve böyle bir günde verilen teslimattır. Büyük miktarlardaki küçük malzemeler için veya tersine, çok büyük boyutlarda veya belirli bir ağırlığa sahip ürünler için teslimat, bir basitlik biçimini temsil eder.
  Güvenilir ortakları arayın
  Binanızın dış cephesini yenilemeye karar verirseniz, yine de bir yerden malzemelerinizi satın almanız gerekir. Tüm inşaat malzemelerinizi en iyi fiyata, kaliteli pazarlık edecek iş ortağınızı akıllıca seçin! • En İyi Mantolama Yöntemleri Nelerdir?
 • İzolasyon Rehberi
 • Mantolama Fiyatları 2019, Dış Cephe Mantolama m2 Fiyatları 2020
 • Dış Cephe Mantolama, Dış Cephe Isı Yalıtımı
 • Dış Cephe Kaplama Nedir?, Pratik Dış Cephe Kaplama Yöntemleri

 • Hızlı Erişim Linkleri


  En İyi Mantolama Yöntemleri Nelerdir? | Dış Cephe Kaplama Nedir?, Pratik Dış Cephe Kaplama Yöntemleri | Isı Yalıtım Malzemeleri Nelerdir?, En İyi Yalıtım Malzeme Çeşitleri | İç Cephe Mantolama, İçten Mantolama Teknikleri | Trendwall Duvar Panelleri | Dış Cephe Kaplama Modelleri 2019, Strafor Mantolama Modelleri 2020 | Mantolama Nedir?, Binalarda Mantolama Nasıl Yapılır? | Mantolama Fiyatları 2019, Dış Cephe Mantolama m2 Fiyatları 2020 | Mantolama Çeşitleri, Dış Cephe Mantolama Çeşitleri | Mantolama Malzemeleri, Dış Cephe Mantolama'da Kullanılan Malzemeler | 8 Adımda Resimli Anlatımla Mantolama Nasıl Yapılır? | Strafor Eps Isı Yalıtım Levhası Ölçüleri Nelerdir? | Fugalı Mantolama m2 Fiyatları, Hazır Mantolama Fiyatları | İzolasyon Nedir?, İzolasyon Yöntemleri | İç Cephe Mantolama Fiyatları, Strafor Duvar Paneli m2 Fiyatları | Yalı Baskı Nedir?, Yalı Baskı Dış Cephe Kaplama | Ahşap Görünümlü Dış Cephe Kaplaması | Strafor Dış Cephe Kaplama m2 Birim Fiyatları | Villa Kaplama, Müstakil Ev Dış Cephe Mantolama ve m2 Birim Fiyatları | Taş Görünümlü Strafor Duvar Paneli | Ahşap Desenli Duvar Kaplaması | Villa Söve Modelleri, Villa Söve Çeşitleri | Harpuşta Nedir?, Parapet Sövesi Harpuşta Modelleri | Tuğla Desenli Strafor Duvar Paneli | Eps ve Xps Karşılaştırması, Polistiren Savaşları | Dekoratif Mantolama, Dekoratif Isı Yalıtımı | Strafor Mantolama Malzeme Fiyatları | Strafor İç Cephe Duvar Kaplama Fiyatları | Duvar Kaplamaları ve Duvar Dekorasyon Fikirleri | Duvar Paneli Nedir? | İç Cephe Duvar Kaplama, İç Cephe Kaplama Panelleri | Dış Cephe Boyası Nedir? Özellikleri Nelerdir? | Duvar Taşı Dekorasyon Modelleri | Strafor Duvar Kaplama Paneli Uygulamaları Fiyatları | Mantolama İşleri, Dış Cephe Kaplama İşleri | Bina Ölçüsü Nasıl Alınır?, Dış Cephe Ölçüsü Nasıl Alınır? | Dış Cephe Isı Yalıtım Önerileri Nelerdir? | Fugalı Dış Cephe Kaplaması Fiyatları | Villa Dış Cephe Kaplama Fiyatları, Villa Kaplama m2 Fiyatları 2020 | Villa Dış Cephe Kaplamaları, Villa Dış Cephe Giydirme | Villa Mantolama Modelleri, Villa Dış Cephe Süslemeleri |
  logo

  Metpor Söve & Mantolama Ürünleri; Dış Cephe Kaplama, Isı Yalıtımı, Ev Dekorasyon Fikirleri, Strafor Duvar Paneli Malzemeleri ve Diğer Dekorasyon Ürünlerinde Başta İstanbul Olmak üzere, Tüm Türkiye'ye Hizmet Vermektedir.

  info@metpordekor.com
  Telefon: + 90 216 387 46 64
  FAX: + 90 216 517 84 33
  GSM: + 90 532 697 15 47
  Petrol İş Mahallesi, Kurtuluş Sokak No: 3/B 34862 Kartal/İstanbul

  2005 - 2020 MT Web Team - Metpor Söve & Mantolama Ürünleri - Metpordekor.com

  Metpordekor.com Mobilde