• + 90 216 387 46 64
 • info@metpordekor.com

Cephe Kaplama Malzemeleri Nelerdir?

Cephe Kaplama Malzemeleri Nelerdir?

 • Metpor

  Metpor

  info@metpordekor.com

  Okunma Sayısı : 2169

Cephe Kaplama Malzemeleri Nelerdir?

  Cephe Kaplama Malzemeleri Nelerdir?

  Yali Baski Dekoratif Dış Cephe Kaplama

  Dogal malzemeler kullanilarak imal edilen yalı baskı cephe kaplamaları sahip oldugu ahsap manzarası ile cephelere estetik bir manzarayla beraber ısı yalıtımı yani mantolama avantajları da kazandirir. Üzerine boya programsi yapilabilir, neme karsi dayaniklidir kabarma ve dökülme yapmaz, uzun süreli dayanim özelligine sahiptir, isiya ve atese dayaniklidir, her türlü binaya rahatlikla uygulanabilir. EPS isi yalitim levhalarinin üzerine akrilik esasli elyafli siva kaplanmasi tekniği ile üretildigi amacıyla, hem isi hem de su yalitimi kabiliyeti vardir, dis cephe kaplama firmalari program kalitesine göre %50-60 arasi isi yalitimi saglayabilir.

  Dogal Tas Görünümlü Dekoratif Dış Cephe Kaplama

  Tas kaplama programlari konutlarin bölgesel faktörlerden kaynakli vuruş ve asinimlara karsi koruma saglama amaci ile kullanilabilecegi gibi konutlarin toprak zemin ile temasini engelledigi amacıyla cephe ve etraf düzenini saglamak amaci ile de kullanilabilmektedir. Genellikle bisküvit tuglalar kullanilarak yapılan tas kaplamalar kendisine has rengi ile cephelerde farkli tasarimlar olusturmakta ve konutlariniza deger katmaktadir.

    

  Siding (yalı baskı) Dekoratif Dış Cephe Kaplama

  Siding ısı ve suya dayanikli bir Dekoratif dış cephe kaplama ve mantolama şeklidir. Siding; polistren plakalarin fabrikalarda siding yani yalı baskı formunda üretilip üzeri özel dis cephe kaplamasi ile kaplanarak imal edilen bir söve malzemesidir.
  Senelerce ilk günkü güzelligini muahafaza eder. Uzun yıllar danayımlıdır, boya bakım ve onarim gerektirmez, basit temizlenir. Estetik ve çagdas görüntüsüyle yasam alanlarinizi güzellestirir, binaniza deger kazandirir. Tugla, beton, ahsap ya da çelik konstrüksiyon üzerine tek katli ya da çok katlı binalarda kullanılabilir.Tüm hava kosullarina dayanıklıdır, esneme, büzülme esnasinda kendini tolere eder.
  Günesten gelen ultraviyole isinlarina karsi dirençlidir. Isıtma ve sogutma masraflarindan tasarruf edilir.Iç detaylarinda kullanilan buhar dengeleyici vasıtası ile duvarlarda nem olusturmaz. Köse birleşim boslukları vasıtası ile bina soluk alır. Küçük sorunlari çözebilecek aksesuarlariyla problemsiz ısı yalıtımı saglar. Degişik renk seçeneklerine sahiptir. Kısa sürede ekonomik ve pratik çözümleriyle montaji yapilir.

  Hızlı Erişim Linkleri

  Mantolama Uygulaması Nasıl Yapılır?, Mantolama ÇeşitleriMantolamaMantolama Malzemeleri Nelerdir?Mantolama FirmalarıMantolamanın FaydalarıDekoratif Mantolamaİç Cephe MantolamaIsı Yalıtımı Nedir?Mantolama Fiyatları 2019Mantolama Malzeme Fiyatları 2019Dış Cephe Mantolama Fiyatları 2019, Dış Cephe Mantolama Malzeme FiyatlarıMantolama İşçilik Fiyatları 2019Mantolama Fiyat HesaplamaDış Cephe KaplamaMantolama FirmalarıYalı BaskıFugalı Kaplamaİstanbul Mantolama FiyatlarıMantolama ModelleriIsı YalıtımıIsı Yalıtımı NedirIsı Yalıtım FiyatlarıIsı Yalıtım FirmalarıIsı Yalıtım MalzemeleriIsı Yalıtım ÇeşitleriEn İyi Mantolama FirmalarıIsı Yalıtımı Nasıl YapılırIsı Yalıtımın ÖnemiIsı Yalıtımın FaydalarıNeden Isı Yalıtımı YaptırmalıyızIsı Yalıtımın Uygulandığı YerlerMantolamaDış Cephesöveduvar kaplamaduvar kaplamalarıduvar kaplama panelleriduvar kaplama straforduvar kaplama malzemeleristrafor duvar kaplamastrafor duvar kaplama koçtaşstrafor duvar kaplama fiyatlarıstrafor duvar kaplama nasıl yapılır?strafor duvar kaplama panelistrafor duvar paneliduvar dekorasyonutaş görünümlü duvar panelisöve modellerisöve nedir?söve çeşitleridüz söve modellericam söve modelleriyuvarlak söve modelleridış cephe kaplamamantolamasöveiç cephe söve modelleristrafor duvar panelistrafor duvar kaplama
  logo

  Metpor Dekor farklı modeller ve seçeneklerle başta İstanbul olmak üzere tüm ülkemize hizmet vermektelerdir

  info@metpordekor.com
  Telefon: + 90 216 387 46 64
  FAX: + 90 216 517 84 33
  GSM: + 90 532 697 15 47
  Petrol İş Mahallesi Levent Sokak
  No : 13/1 Kartal / İstanbul.

  2005 - 2019 MT Web Team - Metpor Söve&Mantolama Ürünleri - Metpordekor.com

  Metpordekor.com Mobilde
  mailform