• + 90 216 387 46 64
 • info@metpordekor.com

Dış Cephe Mantolama Firmasını Nasıl Seçerim?

 • Ana Sayfa
 • Blog
 • Dış Cephe Mantolama Firmasını Nasıl Seçerim?

Dış Cephe Mantolama Firmasını Nasıl Seçerim?

 • Sunay Bayat Köse

  Sunay Bayat Köse

  info@metpordekor.com

  Okunma Sayısı : 21 424

Dış Cephe Mantolama Firmasını Nasıl Seçerim?

  Dış Cephe Mantolama Firmasını Nasıl Seçerim?

  Dış cephe mantolama sektöründe, bittiği söylenen yapılmış uygulamaların yaklaşık % 15 inin yarım kaldığı, iş bitiminde bir çok farklı mutsuzluklara sebep olan % 45lik bir oran gözönünde bulundurulduğun da kurumsal firmalar ile çalışılması, müşteriler için açık bir avantajdır. Kurumsal firmalarda oluşabilecek her türlü soru ve sorunda sizlere sağlayabilecekleri uzman teknik destek, finansal konularda oluşabilen sorunlar için finans sorumlusu ya da oluşan başkaca sorunları iletebileceğiniz bir temsilci avantajları ile Mantolama Uygulaması başlangıcından bitişine ve sonrasında ki süreçte yetkili ve konularında uzman muhattap kişiler bulabilir, oluşan soru veya sorunlarınıza çözüm isteme şansına sahip olabilirsiniz.

  Dış Cephe Mantolama Firması Seçilirken Püf Noktalar

  Kurumsal firmaların müşterilere sağlayabildiği bir diğer avantaj ise, uyguladığı farklı sistemler ile düşürdüğü birim maliyet oranları sayesinde, müşterilerine çok daha ucuz ve çok daha kaliteli hizmet verebilmeleridir. Kurumsal bir firma ile çalışılarak yaptırılan mantolama uygulamalarında istediğiniz niteliklere sahip bir mantolama profesyonel bir ekip ve uygun fiyatlara yaptırabilmeniz mümkündür. Dış cephe kaplama için mantolama uygulaması öncesinde hazırlatacağınız bir teknik şartnamenin çeşitli firmalara iletilerek fiyat talebinde bulunabilir ve hazırlattığınız teknik şartnameye göre verilen fiyat tekliflerinden, firmalar arası farkları rahatlıkla tespit edilebilir.

  Dış Cephe Mantolama Firması Doğru Seçilmelidir.

  Mantolama uygulaması yapan firma ile ilgili seçimlerde dikkat edilmesi gereken diğer konular arasında; firmanın İzoder’ e üye olması, bir mantolama paket sistemi ana uygulayıcı bayisi olması, çalışmaları için İşveren Mali Sigortası ve 3. Şahıslar için Sigorta yaptırmış olması, bünyesinde kurumsal bir yapı içeriyor olması, uygulamayı takip edebilecek bir teknik kadrosunun olması, işi yapabilirlik derecesi, mali gücü ve elbette referansları en önemli kriterlerden bazılarıdır.

  Faydalı Makaleler

  Mantolama Uygulaması Nasıl Yapılır?

  Mantolama Çeşitleri

  Mantolama

  Mantolama Malzemeleri Nelerdir?

  Mantolama Firmaları

  Mantolamanın Faydaları

  Dekoratif Mantolama

  İç Cephe Mantolama

  Isı Yalıtımı Nedir?
  logo

  Metpor Dekor farklı modeller ve seçeneklerle başta İstanbul olmak üzere tüm ülkemize hizmet vermektelerdir

  info@metpordekor.com
  Telefon: + 90 216 387 46 64
  FAX: + 90 216 517 84 33
  GSM: + 90 532 697 15 47
  Petrol İş Mahallesi Levent Sokak
  No : 13/1 Kartal / İstanbul.

  2005 - 2019 MT Web Team - Metpor Söve&Mantolama Ürünleri - Metpordekor.com

  Metpordekor.com Mobilde
  mailform